איך מערכת משאבי אנוש יכולה לעזור לכם?

מערכת משאבי אנוש (HR) יכולה לספק יתרונות ותמיכה רבים לארגונים. בין היתר, המערכת יכולה לעזור ייעול תהליכים מערכות משאבי אנוש יכולות לבצע אוטומציה ולייעל תהליכי משאבי אנוש שונים, כגון השתלבות עובדים, מעקב נוכחות, ניהול ביצועים, ניהול הטבות ויציאה לדרך. זה מצמצם את העבודה הידנית, משפר את היעילות ומשחרר את אנשי משאבי אנוש להתמקד ביוזמות אסטרטגיות.

מערכת משאבי אנוש יכולה לשמש גם כמאגר מרכזי לנתוני עובדים, לרבות מידע אישי, היסטוריית תעסוקה, רישומי ביצועים, פרטי הדרכה ועוד. זה מאפשר גישה קלה למידע, מבטל את הניירת ומבטיח דיוק נתונים.

כיצד עוד המערכת יכולה לעזור לנו? 

שירות עצמי לעובד: מערכות משאבי אנוש רבות מציעות פורטלים בשירות עצמי שבהם העובדים יכולים לגשת ולעדכן את המידע האישי שלהם, לצפות בתלושי שכר, לבקש חופשה, להירשם להטבות ולגשת למדיניות ומסמכי משאבי אנוש רלוונטיים. זה מעצים את העובדים, מפחית משימות אדמיניסטרטיביות עבור צוות משאבי אנוש ומשפר את התקשורת הכוללת.

ציות ודרישות משפטיות: מערכות משאבי אנוש יכולות לעזור להבטיח עמידה בחוקי העבודה, התקנות ומדיניות החברה. הם יכולים להפיק דוחות, לעקוב אחר תאריכים חשובים (למשל, חידוש חוזים, הסמכות), ולספק התראות כדי לעזור לאנשי משאבי אנוש להישאר מעודכנים ולעמוד בהתחייבויות משפטיות.

ניהול ביצועים: מערכות משאבי אנוש כוללות לרוב כלים לניהול ביצועים, כולל הגדרת יעדים, הערכות ביצועים, מנגנוני משוב ומעקב אחר תוכניות פיתוח עובדים. כלים אלה יכולים לאפשר דיונים קבועים בביצועים, לזהות פערי מיומנויות ולתמוך ביוזמות לפיתוח כישרונות.

גיוס ומעקב אחר מועמדים: מערכות משאבי אנוש יכולות לייעל את תהליך הגיוס על ידי מתן פונקציונליות מעקב אחר מועמדים. זה כולל ניהול פרסומי דרושים, קבלת בקשות מקוונות, סינון מועמדים, תזמון ראיונות ומעקב אחר תהליך הגיוס הכולל.

פרטים אודות תוכנה לניהול כח אדם https://www.kopelreem.com/rekord/

ניתוח ודיווח: מערכות משאבי אנוש מציעות לרוב יכולות דיווח וניתוח, המאפשרות לאנשי משאבי אנוש להפיק תובנות משמעותיות מנתוני העובדים. זה יכול לעזור לזהות מגמות, למדוד מדדי משאבי אנוש מרכזיים, לקבל החלטות מונעות נתונים ולייעל אסטרטגיות משאבי אנוש.

מידע  נוסף באתר קופל ראם

 

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

חשיפת עולם התקדמות סרטוני תדמית

בנוף ההולך ומתפתח של שיווק דיגיטלי, תחום סרטוני התדמית היה עד למהפכה משלו. כיום, אנו מתעמקים בעולם של קידום סרטוני קידום מכירות, ופותחים אוצר של

מבוא קצר להדפסת כרטיסי ביקור

ברוכים הבאים לתחום כרטיסי הביקור, שבו פיסת נייר קטנה יכולה להשפיע רבות על התדמית המקצועית שלך. במאמר זה, נחקור את המורכבויות של הדפסת כרטיסי ביקור,

תכנון חניון – כל מה שחשוב לדעת

תכנון חניון מצריך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים על מנת להבטיח שימוש יעיל ובטוח בשטח. כאן יש מדריך מקיף כיצד לתכנן חניון. זכרו שהדרישות הספציפיות