אינטרנט לאירועים המנויים – כמה זה באמת עובד וכמה זה יעלה לכם?

האינטרנט הוא כלי נהדר לאירועים ולמנויים. זה מאפשר לאנשים לקבל גישה לתוכן בלעדי שהם לא היו יכולים לגשת אליו אחרת. זה גם מספק להם את הנוחות שלא יצטרכו לצאת ולקנות את המוצרים או השירותים שהם מעוניינים בהם. האינטרנט הוא כלי נהדר לאירועים ולמנויים. זה מאפשר לאנשים לקבל גישה לתוכן בלעדי שהם לא היו יכולים לגשת אליו אחרת. זה גם מספק להם את הנוחות שלא יצטרכו לצאת ולקנות את המוצרים או השירותים שהם מעוניינים בהם.

איך עובד אינטרנט לאירועים המנויים?

האינטרנט לאירועי מנוי הוא דרך חדשה למכור כרטיסים באינטרנט. מפיקי האירועים יכולים למכור את הכרטיסים באתר האינטרנט שלהם והצרכנים יכולים לקנות אותם ישירות מהאתר מבלי לדאוג לרכישה מאתר מארגן אירועים או המתנה בתור בדלת. העלות של רכישת כרטיס באינטרנט היא פחותה מרכישתו באופן אישי, אבל זה לא אומר שאתה משלם פחות מהערך הנקוב. עבור מערכות כרטוס, ישנם שני סוגי תשלום עיקריים: כרטיס אשראי ומזומן במשלוח (COD). תשלומים בכרטיס אשראי כרוכים בעמלת עסקה של 2% ובתשלומים ב-COD יש 10% עמלת עסקה. בנוסף, ישנה גם חיוב נוסף של 1% על העמלות הללו אם רכישת הכרטיס מתבצעת באמצעות PayPal או Visa Checkout, מה שאומר שתשלם 3% בסך הכל עבור רכישת הכרטיס שלך בשיטות אלו.

לפרטים נוספים ורבלת הצעת מחיר היכנסו לאתר ISEEYOU

מדוע חשוב להשתמש באינטרנט לאירועים המנויים?

עם המספר ההולך וגדל של אירועי מנוי שמתרחשים, חשוב לדעת כמה זה באמת עובד וכמה אתה יכול לצפות לשלם עבור זה. האינטרנט לאירועי מנוי קיים כבר כמה שנים. זה הוכח ככלי נהדר עבור מארגני אירועים ומשווקים. העלות של טכנולוגיה זו משתנה בהתאם למה שאתה צריך ואיזה ספק שירות אתה בוחר.

ישנם שלושה סוגים של ספקי אינטרנט:

1) ספקים ספציפיים לאירועים: ספקים אלו התמחו במתן שירותי אינטרנט באירועים כמו קונצרטים, כנסים, תערוכות וכו'. הם מציעים אינטרנט מהיר עם קישוריות אמינה במחיר סביר.

2) ספקי פס רחב: ספקים אלו מספקים שירותים דמויי כבלים המציעים חיבורים אמינים עם גישה לאינטרנט מהיר בכל מקום בעולם במחיר סביר. חלק מהספקים הללו מספקים גם יכולות נתונים כמו נקודה חמה לנייד או שיתוף אינטרנט בין ניידים, כך שמשתמשים יכולים לחבר את המכשירים שלהם ולהשתמש בהם כנקודות חמות של wifi

מידע נוסף באתר ISEEYOU

 

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מהו פורטל ארגוני?

ככל שחברות צומחות, הופך חשוב יותר ויותר לרכז את התקשורת וזרימת המידע בין מחלקות ועובדים שונים. פורטל ארגוני יכול לעזור לחברות להשיג זאת על ידי

מה זה אלמנטור לבניית אתרים?

Elementor הוא כלי לבניית אתרים בשיטת גרירה ושחרור מהפכני של וורדפרס המאפשר למפתחי אתרים ליצור ולהתאים בקלות אתרים מושכים ויזואלית ללא כל ידע בקידוד.