אוטומציה או פיתוח?

ברוב המשרדים בעולם, קיימת מערכת אוטומציה לניהול כזה או אחר של המשאבים הקיימים בה. מערכת זו, היא מהפכנית בכל בקשור לקדמה ולרצון להפוך את התעשיה לכזו שעובדת פחות עם יד אדם, ויותר עם מערכות מחשוב מתוחכמות.

אוטומציה תספק לכם יותר זמן פנוי

התפיסה הרווחת, שבדיקה אוטומטית תעניק לכם יותר זמן פנוי היא נכונה ושקרית. בבדיקות ידניות, רוב הזמן מוקדש לבדיקות חקר ופונקציונליות שבהן הייתם מחפשים שגיאות באופן ידני. לאחר סיום התהליך, על הבודק הידני לעבור שוב ושוב על אותם השלבים.

יתרונות האוטומציה

עם בדיקות אוטומטיות, הזמן הזה נחתך באופן דרסטי. העבודה עבור בודקים אוטומטיים מושקעת במקום זאת בקידוד המבחנים ובביצוע שיפורים במבחנים אלה שוב ושוב – ככל שיש צורך בהתאמות.

אולם לאחר סיום הבדיקה, בדיקות אוטומטיות מאפשרות שימוש ממוחזר במבחנים כדי שלא יצטרכו לעבור את כל התהליך הזה שוב. בעיקרו של דבר, הזמן המושקע במשימות החוליות והחזרה שעובר בודק ידני, במקום זאת, הוא מתמקד בנושאים גדולים וחשובים יותר הקשורים לתוכנה שאתם מפתחים.

תהליך בדיקה באוטומציה

בעת הערכת פתרון בדיקה, חשוב שיהיה לכם את הכלים המתאים לצרכים של כל חברי הצוות השונים, אשר יהיו מעורבים בתהליך הבדיקה. אלו כוללים:

בודקים ידניים

הקלטה והשמעה חוזרת היא מכרעת, עבור בודקים ידניים, במיוחד עבור מי שאינו חדש באוטומציה או שאינו מפתח אוטומציה. היכולת להשתמש באותו סקריפט מוקלט עם מגוון נתוני קלט, יכולה להיות שימושית בעת זיהוי ותיקון בעיות בסביבות מרובות.

מהנדסי אוטומציה

עבור מהנדסי אוטומציה, תמיכה חזקה בשפות סקריפטים, שילובים עם מערכות CI ויכולת לבצע גודל קנה מידה, יכולות להיות חשובות. יישום בדיקות בתהליך הפיתוח, דורש יכולת לערוך בדיקות בתוך IDE.

זה הזמן לעשות קורס אוטומציה חינם.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מערכות סמס

אחד הדברים החשובים בניהול העסק,זו מערכת היחסים טובה עם הלקוחות שלכם. היא צריכה להיות מתוחזקת היטב, לא רק בצד השיווקי אלא גם בצד התפעולי. אחת

בניית קישורים לאתר – המדריך המלא

קישורים הם הדרך הטובה ביותר של גוגל לסרוק את מגוון העמודים והאתרים ברחבי הרשת, לזהות עמודים חדשים ולעבור ביניהם. כמו כן האלגוריתם של גוגל משתמש

למה איקומרס הוא אפיק הכנסה משתלם?

כאשר אנו באים לבחון אפיק הכנסה משתלם אנו רוצים לשלב בין הביקוש והעניין סביב אותו תחום/אותה הנישה, לוודא שאנו יכולים להרוויח מאותו אפיק הכנסה ולראות שיש לנו את הגישה ללמוד ואת התקציב לעבוד עמו. איקומרס בעיני רבים הוא אחד מאפיקי ההכנסה הרווחיים והפופולריים ביותר כיום באינטרנט ולכן גם אתם יכולים להשתלב בנישה הזו ולהרוויח לא מעט כסף.