איך נקבע הערך של ביטקוין?

הערך של הביטקוין משתנה מאוד לאחרונה. הערך של הביטקוין מבוסס על היצע וביקוש. ככל שיותר אנשים רוצים את זה, כך הערך שלו עולה. זה גם לא מוסדר על ידי אף רשות מרכזית וניתן להשתמש בו במדינות שונות ללא הגבלות כלשהן.

ביטקוין עובד ללא בנק מרכזי או ארגון אחראי

ביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון שעובד ללא בנק מרכזי או מנהל יחיד. ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שנוצר על ידי מחשבים וניתן להעברה אלקטרונית. זה הוצג בשנת 2009 על ידי אדם אנונימי או קבוצת אנשים תחת השם Satoshi Nakamoto. ערכו של ביטקוין עולה בהתמדה מאז הצגתו ב-2009, אך הוא עדיין לא מקובל כמטבע. ערכו של הביטקוין עולה ויורד במהלך השנים. רק בשבוע האחרון הוא ראה זינוק משמעותי במחיר.

שלל גורמים שמביאים לשינוי של ערך הביטקוין

ישנם גורמים רבים שתורמים לתנודות בערך הביטקוין. חלק מהגורמים הללו כוללים את הביקוש לביטקוין ממשקיעים, השימוש שלו כמטבע והשערות לגבי כמה זמן ייקח לאימוץ להתרחש. ערכו של ביטקוין תלוי מאוד בספקולציות לגבי כמה זמן ייקח לאימוץ להתרחש. אם יש כמות גדולה של אנשים שמתחילים להשתמש בביטקוין כמטבע העיקרי שלהם, סביר להניח שערכו יעלה משמעותית.

המטבע הדיגיטלי הזה נקרא עתיד הכסף, מכיוון שהוא מבוזר ומציע מספר יתרונות על פני מטבעות מסורתיים. ביטקוין נוצר על מנת לשמש כאמצעי חליפין על מנת לעקוף את המערכת הבנקאית ולאפשר עסקאות עמית לעמית ללא צורך במתווכים של צד שלישי כמו בנקים.

הביטקוין אינו נשלט על ידי אף רשות בנקאית מרכזית או ממשלה ואינו מגובה על ידי נכסים פיזיים כלשהם כגון זהב או כסף כמו מטבעות אחרים. אין ספק כי הפוטנציאל שלו עצום וכל אחד יכול לראות זאת בקלות רבה.

קראו עוד באתר של bits of gold >>>

 

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

הוצאת ספרים עצמאית – מה העלויות שלה

הוצאת ספרים עצמאית מתייחסת לתהליך של יצירה והפצה של ספרים מחוץ לבתי הוצאה מסורתיים או תאגידי הוצאה לאור גדולים. מוציאים לאור עצמאיים, הנקראים לעתים קרובות