סוד הקסם של המכשיר הנייד

בעולם המערבי בבעלות רוב האנשים ישנו מכשיר נייד שמתלווה אליהם כמעט לכל מקום. הוא משמש אותם לפעולות מגוונות, כמו לשוחח האחד עם השני, להעביר מסרים באמצעות הודעות, לבדוק את תיבת המייל שלנו, להכיר אנשים חדשים באמצעות אפליקציות שונות ומגוונות, ממלא את הזמן שלנו במשחקים, נותן לנו אפשרות להתעדכן בחדשות באופן רציף, ועוד ועוד פונקציות שהמכשיר הנייד ממלא בעבורנו.

אם נחשוב על זה שעד לפני כ – עשרים שנה, לא ידענו כלל מזה מכשיר נייד, כיום אפשר לומר שאנחנו לא יודעים כיצד ניתן להסתדר בלעדיו ולו לשעה אחת.

אך השאלה העיקרית היא מה סוד הקסם של המכשיר הנייד, איך הוא תפס חלק כל כך משמעותי בחיינו בפרק זמן יחסית קצר, ומעבר לכך קצב התקדמות הטכנולוגיה בעולם הסלולרי היא עצומה בעוד שמידי שנה חברות ענק כמו " אפל" ו " סמסונג ", משקיעות סכומי עתק, על מנת לשדרג את המכשירים שלהם ולהציע מגוון רחב של אפשרויות תוך שהן מעוניינות לגשר על הפערים ביניהם מבחינה טכנולוגית.

לא קיים קצב התקדמות שכזה בשום מוצר טכנולוגי וכנראה יש לכך סיבה טובה, אנשים פשוט קונים ומשדרגים מידי שנה את המכשירים שלהם, והכל על מנת לרכוש את המכשיר החדש ביותר עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת.

המכשיר הנייד הראשון היה מכשיר פשוט מאוד, הוא נועד למטרה אחת, לדבר עם אנשים בכל עת ובכל רגע ובכל מקום שנרצה. זאת אומרת הפונקציה העיקרית שלו זה פשוט לדבר מכל מקום אפשרי. עם הזמן הטלפונים הסלולריים השתכללו כאשר את פריצת הדרך עשתה חברת " אפל " עם האיפון הראשון שיצא לאוויר העולם ב 9 לינואר 2007, ועשה שינוי בכל מה שקשור לתפיסה שלנו לטלפונים ניידים והשאר כמובן היסטוריה.iphone-1125135_1280

אחד מהתכונות הבולטות של הטלפון החכם הוא היכולת שלו לאגד ולגשר בין מספר פונקציות, כך שאנו יכולים לעשות בו מגוון רחב של שימושים, ממצלמה איכותית ועד שמיעת מוזיקה וצפייה בסרטים, הורדת משחקים מכל הסוגים ואף לאחרונה ניתן לשחק במשחקי מציאות מדומה באמצעות הנייד שלנו. מעבר לכך, ניתן גם להשתמש בו לפעילות ספורטיבית באמצעות פונקציות ייעודיות לכך, כמו כן הוא גם יכול להציל חיים ולבדוק את לחץ הדם שלנו וקצב הדופק.

אם נסתכל על הדברים בראיה רחבה, נראה שמגוון האפשריות של מכשיר הנייד שקצת יותר גדול מכף היד שלנו, הוא אין סופי כמעט וכל רגע נוספות לחנויות האפליקציות עוד עוד אפשריות שמנצלות את היכולות של המכשיר.

מעבר לכך ישנן אפליקציות רבות שנועדו לקשר אותנו עם הסביבה הקרובה והרחוקה ובכך ליצור גשר לאנשים שמעולם לא היה יוצא לנו להכיר ובד בבד לחזק את הקשר עם הסביבה הקרובה שלנו, כמו כן ניתן גם לאגד באמצעות אפליקציות שונות מספר רב של אנשים לקבוצה אחת, דבר שבעבר בספק אם היה נתן לעשות בכל כך קלות.

מכאן ניתן להבין שסוד הקסם שלו הוא היכולת לחבר למכשיר אחד, מגוון רחב של אפשריות שמשמשות אותנו ביום יום והופכות את החיים שלנו להרבה יותר נגישים ומחוברים.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

פתרונות מחשוב ענן לעסק שלכם

פתרונות מחשוב ענן יכולים להיות דרך מצוינת להפוך את העסק שלך ליעיל וחסכוני יותר. עם מחשוב ענן, אתה יכול לאחסן את הנתונים שלך בענן ולגשת

ניהול קשרי לקוחות

קשרי לקוחות הם התפקיד החשוב ביותר בעסק. זה הדבר הראשון שלקוחות חושבים עליו כשהם נכנסים לחנות וזה הדבר האחרון שהם חושבים עליו כשהם עוזבים. החשיבות

למה משמש שרת וירטואלי בענן?

שרת הוא מערכת מחשב המספקת אחסון נתונים, תוכנות ושירותים אחרים למחשבים אחרים ברשת. שרתים הם מרכזיים בתפקוד האינטרנט. יש לשרת כונן דיסק קשיח גדול, זיכרון

מה זה רשת מחשבים לעסקים?

רשת מחשבים לעסקים היא מערכת המחברת את כל המחשבים במשרד יחד. זה יכול להיקרא גם LAN (רשת מקומית) או WAN (רשת רחבה). רשתות מחשבים עסקיות