ניב נינבורג מסביר? NFT – איך זה עובד?

נדמה שכל אחד כבר שמע על הביטוי הזה שמורכב משלושת האותיות – NFT. אבל לא כולם מבינים בדיוק מה זה אומר חוץ מזה שרובינו יודעים שמדובר על תמונה דיגיטלית שאפשר ליצור ולמכור אותה במחיר גבוה ולהרוויח הרבה כסף מ-NFT. אז קודם כל חשוב שנעשה סדר ונסביר מה זה בדיוק NFT: יותר משהוא תמונה, ל-NFT יש יותר מאפיינים של מטבע דיגיטלי משום שיש לכל יצירה כזו פרוטוקול ייחודי משלה, אפשר גם לקרוא לזה קוד ייחודי שמשוייך לכל NFT ומעיד על הבעלות עליו וכמובן שאין 2 NFT או מטבעות קריפטוגרפיים עם אותו פרוטוקול. כך שאותה יצירה לא יכולה להיות מועתקת עם אותו הפורטוקול ויצירה שהיא ללא הפרוטוקול המקורי מייד יהיה אפשר להבין שמדובר בזיוף. העובדה שאתם מחזיקים ב–NFT שהוא ייחודי היא זו שנותת לו את הערך שלו וניתן להעביר בעלות על NFT תמורת תשלום וכמובן לאחר הוכחת בעלות על היצירה. לכן, וכפי שגם מסביר ניר נינבורג, מי שמבין בתחום הזה רואה בNFT כמטבע קריפטוגרפי עם ייצוג ויזואלי, יותר מאשר תמונה של קוף ולכן חשוב להבין מה זה בדיוק NFT.

מה עוד צריך לדעת על NFT?

אם יש דבר שמאוד חשוב לדעת על NFT, אז ניב נינבורג יסביר שזהו דבר שצריך להבין בו היטב לפני שמתחילים לסחור בו. כמו בהרבה תחומים, יכולות להיות רמאויות ויצירות NFT שאינן מקוריות ובכל זאת יכולות להיות מוצעות למכירה. וגם יכולות להיות טעויות שנובעות מחוסר ניסיון כמו רכישה של יצירת NFT במחיר גבוה מדי וכזה שלא יאפשר לכם להניב ממנה רווח עתידי משמעותי. לכן ניב נינבורג מסביר שצריך ללמוד ולהכיר היטב את התחום על מנת לממש את הפוטנציאל הגדול הקיים בעולם של NFT ושל מטבעות קריפטוגרפיים. 

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

**6 דברים שחובה לדעת על ייעוץ סביבתי**

ייעוץ סביבתי הפך לאחד התחומים החשובים ביותר בעידן המודרני, כאשר השמירה על הסביבה והקיימות הפכו לנושאים מרכזיים בכל התחומים.

הנה שישה דברים שחובה לדעת על ייעוץ סביבתי. להמשך קריאה היכנסו >>