סרטי תדמית

סרטי תדמית-שיווק חכם של העסק שלכם

 

 

אחת מהדרכים הנפוצות יותר לפרסום העסק ולייצוג נכון של החברה שלכם בשוק, היא באמצעות סרטי תדמית. ניתן למצוא סרטים אלה שהם שונים האחד מהשני ומיועד לקהל שונה, סרטים שיהיו חכמים ומדויקים באופן המכירה שלהם. יש לציין, כי סרטים אלה, שונים מפרסומות שהיו נפוצות יותר בזמן שהמדיה לא הייתה כה מפותחת ולכן רק מעטים יכלו להרשות לעצמם הוצאות גבוהות מאוד על פרסום באמצעות סרטים . מלבד זאת  סרט תדמית יהיה שונה לחלוטין מסרט פרסום. בסר זה אנו מדברים על החברה, מה אנו מוכרים, מייבאים או שירות שאנו מציעים וכדומה.

 

גם בסרטי התדמית קיימים תחומים ותת תחומים

 

יש לציין, כי לא כל סרטי תדמית  דומים האחד לשני. קחו לדוגמא סרטון תדמית לתערוכה, סרט למימון המונים, סרט מוצר, או סרט קידום מכירות. גם סרטי הדרכה ניתן למצוא בקטגוריות השונות של סרטים אלה אם יש לכם חברה שמוכרת כמה מוצרים, כדאי כי סרט התדמית יהיה על מוצר אחד, כך שתצטרכו להפיק כמה סרטים כאלה, בכדי להציג את החברה והמוצר שאותו אתם מעוניינים לשווק במדיה. בגלל שישנם סרטים בים בתחום זה וכל חברה מעוניינת לשווק את עצמה בדרכים הכי טובות, החוכמה היא של חברת ההפקה, אשר תוציא תחת ידיה סרט שיהיה מעניין ויגלה סקרנות בקרה הקונים הפוטנציאליים.

 

לדעת היכן לפרסם את סרט התדמית

 

אז בואו נגיד שכבר יש לגם סרטי תדמית, הסרטון יצא מושלם, יש בו את כל המסר הרצוי לכם אבל השלב הבא שהוא חשוב לא פחות, יהיה שיווק הסרטונים למקומות הנכונים. גם פה צוות ההפקה נכנס לתמונה והוא מפלח את השוק, יודע לאיזה קהל לפרסם את סרט התדמית וכן ברשתות החברתיות השונות כשהסרט קולע בדיוק לקהל היעד לאחר הפילוח.

 

לרוב, ניתן למצוא סרטי תדמית כלליים, כמו למשל סרט שיארך כ-3 דקות ושימושו העיקרי יהיה בדפי הנחיתה או באתר הבית של החברה או כחלק של קמפיין שיווקי. מומלץ כי הסרט לא יהיה בעל אזכורים מסחריים  שיהיו חריגים, כדאי כי הסרט יהיה כזה שהגולשים פשוט ייהנו ממנו ויאהבו את המסר והרעיון בו.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת