פיתוח אפליקציות

יתרונות הSurface Book

במשך שנים שלטה חברת מיקרוסופט בכל הקשור לתוכנה של מערכות הפעלה לבית ולמשרד, עד אשר היא הפכה למונופול בתחום. במהלך תקופה זו היא החלה גם לשווק מוצרי מחשב שונים, אביזרים של ציוד היקפי שנועדו לשרת את המשתמשים השונים.

בשנים האחרונות החברה חוותה לא מעט כישלונות, בפרט כשגילתה שחברה כמו אפל השתלטה על מכשירי הסלולר עם אייפון, מכשירי טאבלט עם אייפד וחברת גוגל השתלטה על שוק הדפדפנים באמצעות כרום, מערכות הפעלה של אנדרואיד וכן מנוע החיפוש שלה הוא הפופולארי ביותר בעולם. זו היתה הזדמנות לחברה להמציא את עצמה מחדש, בין היתר באמצעות מכשיר SURFACR BOOK, מחשב נייד ייחודי שלא נראה כדוגמתו עדיין. מדובר אומנם במחשב נייד עם מסך של 13.5 אינץ', אך הוא למעשה מחשב היברידי, עם מקלדת ניתקת אשר לה יכולות דומות לאלה של מחשב נייד רגיל ואף יכולות גבוהות יותר. מדובר במקלדת שקטה, יציבה ומאוד נוחה להקלדה. הבונוס של המקלדת הוא, שבצדדיה ניתן למצוא חיבורי USB וכן פתח לכרטיס זיכרון.

מחשב Surface Book, הוא מחשב מהיר מאוד שכולל מעבד I5 או I7, וכרטיס גרפי של ניבידיה, כמו כן הוא כולל אפשרות אחסון של טרה בייט וכרטיס זיכרון פעולה של 16 גי'יגה. מאחר וחברת מיקרוסופט מחזיקה צוות הנדסה מהטובים ביותר שקיימים בשוק, הרי שהמחשב אף הוא תוכנן, עוצב ויוצר על ידי טובי המהנדסים בחברה.tablet-528462_960_720

מי שרוכש מחשב זה נהנה מאפשרות עבודה של 12 שעות רצוף, בהן הוא יכול לעבוד עליו באופן שוטף. בין היתר הוא יכול לצייר, לכתוב, לערוך תמונות וסרטונים, לגלוש באינטרנט ועוד. המחשב משרת הן קהל של מעצבים ועובדים בתחומים שונים, וכן הוא משרת קהל ביתי וסטודנטים.

בדומה למחשבים אחרים של חברת מיקרוסופט, גם מחשב זה נהנה ממערכת הפעלה וינדוס 10, מערכת הפעלה חדשה, אשר יצאה לשוק בשנת 2015. המחשב עצמו עוצב בצורה כזו, שהמקלדת תתאים להשתמש במערכת הפעלה זו, מאחר והיא כוללת אפשרות לעבוד בצורה נוחה כשכל כף היד מונח עליה.

כפי שאפשר לראות מחשב Surface Book, הוא מחשב נייד מאוד מתקדם שמביא את עולם המחשבים הניידים לשלב הבא שלהם, מחשבים היברידים שמאפשרים ליהנות מחלקים מנותקים, בדומה למחשב שולחן אך בצורה הרבה יותר נוחה, וכן שניתן להשתמש בהם בכל מקום. הכוח והמהירות של המחשב הופכים אותו למשתלם מאוד לשימוש עבור קהלים מסוגים שונים ולכן הוא נמכר בהצלחה גדולה.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת