הכירו את הדור החדש של כרטיסי הביקור – כרטיסי ביקור שקופים

כרטיסי ביקור קיימים כבר מאות שנים. הם פיסת נייר שאתה מוסר למישהו כדי להציג את עצמך, החברה שלך ופרטי הקשר שלך. הדור החדש של כרטיסי הביקור הוא שקוף. הכרטיס מגיע בסרט שקוף שניתן לקלף ולהשתמש בו ככרטיס ביקור. ניתן להשתמש בסרט זה גם בגב הכרטיס כדי להראות את כישורי העיצוב או העיצובים האישיים שלך. כרטיסי ביקור שקופים הופכים פופולריים יותר בשל הגמישות בעיצובם ויכולתם להיות מודפסים על כל חומר לרבות נייר, פלסטיק, בד, מתכת ועוד.

השינויים שעברו כרטיסי ביקור לאורך השנים:

כרטיסי ביקור השתנו מאוד במהלך השנים, וכך גם הדרך שבה אנשים מציגים את עצמם. כיום, מעצבי כרטיסי ביקור מתנסים בחומרים ועיצובים חדשים כדי ליצור כרטיסים מעניינים וייחודיים יותר. הטרנד האחרון הוא כרטיסי ביקור שקופים – כרטיסי ביקור המאפשרים תצוגה מלאה של מה שמתחתיו. כרטיס הביקור השקוף הוא פתרון יצירתי לחברות שרוצות להיראות כחדשניות או שונות מהמתחרות שלהן. חברות יכולות להשתמש בכרטיסים מסוג זה כדי להציג את הייחודיות שלהם או פשוט בתור התחלה לשיחה עם לקוחות פוטנציאליים.

הוסיפו QR קוד לכרטיס שלכם:

הדור החדש של כרטיסי הביקור שקופים ומגיעים עם קוד QR הניתן לסריקה בסמארטפון. זה לא רק נוח יותר למשתמש אלא גם חוסך זמן שכן אין צורך בהדפסה או למינציה של הכרטיס. מעצבים משתמשים בטכנולוגיה החדשה הזו כדי ליצור כרטיסי ביקור ייחודיים ומושכי עין שיש להם השפעה על הלקוחות שלהם. הסיבה לכך היא שקוד ה-QR בכרטיס מביא לתוכו רמה מסוימת של אינטראקטיביות.

להזמנת כרטיסי ביקור יחודיים לעסק https://ink.co.il/business-cards/

לסיכום;

כרטיסי ביקור שקופים הם טרנד שתופס תאוצה בשנים האחרונות. הטרנד התחיל עם מעצבים שהיו להם רעיונות יצירתיים ורצו להשתמש בהם בכרטיסי הביקור שלהם. כיום, חברות רבות משתמשות בטכנולוגיה זו מכיוון שהיא חסכונית וניתנת להתאמה אישית לפי העדפותיך. מידע נוסף באתר ראש פתרונות דפוס

 

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מהו פורטל ארגוני?

ככל שחברות צומחות, הופך חשוב יותר ויותר לרכז את התקשורת וזרימת המידע בין מחלקות ועובדים שונים. פורטל ארגוני יכול לעזור לחברות להשיג זאת על ידי

מה זה אלמנטור לבניית אתרים?

Elementor הוא כלי לבניית אתרים בשיטת גרירה ושחרור מהפכני של וורדפרס המאפשר למפתחי אתרים ליצור ולהתאים בקלות אתרים מושכים ויזואלית ללא כל ידע בקידוד.