הסיבות שכל אבל כל חברה צריכה להשקיע בסרטון תדמית לחברה

המדיה היא העולם שלנו בעשור האחרון. אם אתה לא שם – אתה לא קיים. הקלות הבלתי נסבלת של הנגשת המידע מהנייד, המחשב, הטלוויזיה, שלטי חוצות, רדיו ברכב ועוד, הקלות הזו הפכה עסקים בלתי נראים לחוד החנית של התעשיה. זו הסיבה הראשונה שבגללה כל חברה, צריכה להשקיע בסרטון תדמית.

כאן קול ישראל – כבר מזמן לא כאן

גם מי שעדיין מפרסם בעיתון וברדיו לא מוותר על הפרסום ברשתות החברתיות ובמדיה האינטרנטית שכאמור מנגישות את המידע בכל-כך הרבה פלטפורמות 24/7.

אחת הדרכים החזקות, החמות והחכמות היום לפרסום העסק היא באמצעות סרטון תדמית לחברה, שהפך להיות חלק בלתי נפרד מחבילת השיווק של העסק. 

5 סיבות שיגרמו לכם לערוך סרטון תדמית אתמול

1. חשיפה – סרטון תדמית יחשוף את העסק שלכם למיליוני צפיות שלא חלמתם עליהן. 

2. מיתוג –  סרטון תדמית מקצועי ימתג את העסק שלכם כאוטוריטה מכובדת ומקצועית. 

3. אטרקטיבי – סרטון תדמית שנון ושובב יגדיל את השיתופים ואת הרצון לדעת עליכם עוד. 

4. ענייני –מסר קצר ולעניין אומר לגולשים, אנחנו כאן בשבילך ולא בשביל למרוח אותך. 

5. הרגל בדלת – בממלכת הזיפזופיאדה שבה אנו חיים, ממהרים ממסר אחד לאחר, מוצפים באפקטים, צלילים וצבעים, סרטון תדמית הוא ה"שניה משהו אחרון" שאנחנו אומרים למישהו שרוצה לסגור לנו את הדלת. הרגל שאנו מגניבים פנימה במטרה לתפוס את תשומת הלב של הלקוח רק לעוד רגע אחד קטן. עובד בדוק.

לסיכוםכל אחד יכול להפיק סרטון תדמית, אבל לא כל אחד יכול להפיק סרטון תדמית שמספק תוצאות. עסק או ארגון שמעוניין להגדיל את החשיפה, את התנועה ואת המעורבות של הגולשים, ישקיע בסרטון תדמיתי.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מערכות סמס

אחד הדברים החשובים בניהול העסק,זו מערכת היחסים טובה עם הלקוחות שלכם. היא צריכה להיות מתוחזקת היטב, לא רק בצד השיווקי אלא גם בצד התפעולי. אחת

בניית קישורים לאתר – המדריך המלא

קישורים הם הדרך הטובה ביותר של גוגל לסרוק את מגוון העמודים והאתרים ברחבי הרשת, לזהות עמודים חדשים ולעבור ביניהם. כמו כן האלגוריתם של גוגל משתמש

למה איקומרס הוא אפיק הכנסה משתלם?

כאשר אנו באים לבחון אפיק הכנסה משתלם אנו רוצים לשלב בין הביקוש והעניין סביב אותו תחום/אותה הנישה, לוודא שאנו יכולים להרוויח מאותו אפיק הכנסה ולראות שיש לנו את הגישה ללמוד ואת התקציב לעבוד עמו. איקומרס בעיני רבים הוא אחד מאפיקי ההכנסה הרווחיים והפופולריים ביותר כיום באינטרנט ולכן גם אתם יכולים להשתלב בנישה הזו ולהרוויח לא מעט כסף.