ניהול עסק באינטרנט – האם זה אפשרי?

אם חשבתם שהאינטרנט נועד לשיווק עסקים, להפצת מידע או לצריכת תוכן מגוון אונליין – אתם צודקים. אבל האמת היא שכיום הרשת יכולה לתת גם הרבה מעבר לכך. כלים מקוונים מאפשרים לעסקים להתנהל נכון, אלגנטי וחכם. לא רק שאין שום בעיה עם ניהול עסק באינטרנט, זה אפילו מתבקש. 

מערכת ניהול אונליין  

לעומת תוכנות לניהול עסקים מהסוג הרגיל, ניהול עסק באינטרנט נעשה כשירות אונליין. לאחר הרשמה לשירות, העסק מקבל משתמש פרטי וסיסמא. הכניסה לכלי הניהול העסקים נעשית בחיבור לאינטרנט, מכל מכשיר. אפשר למשל לצפות בדוחות עסקיים מהטלפון הנייד. ניתן לראות מה היו ההכנסות לרבעון הקודם, במחשב במשרד. כל עובד בעל הרשאה יכול להתחבר ברשת, להוציא חשבונית, להפיק קבלה, לבדוק אילו לקוחות טרם סגרו חוב כזה או אחר ועוד. 

הכל נשמר אונליין ועוד המון יתרונות

בעזרת ניהול עסק באינטרנט כל המידע העסקי בתחום המלאי, רישומי עסקאות, קבלות ללקוחות וכדומה, שמור בשרת חיצוני מאובטח. לא צריך לגבות בנפרד את המידע החשוב הזה. למעשה, בכל רישום עסקה או הוצאת מסמך, המערכת המקוונת שומרת את המידע. רמת האבטחה גבוהה ואפילו אם המחשב בעסק התקלקל או ניזוק, ניתן להמשיך לנהל את העסק מכל מכשיר אחר עם חיבור אונליין. 

ניהול עסק באינטרנט מביא עימו המון יתרונות נוספים:

  1. לא צריך להדפיס מסמכים, הכל שמור אונליין וניתן לשליחה ישירה במייל. 
  2. לא צריך לתייק מסמכים ושום דבר לא הולך לאיבוד. 
  3. ישנה חתימה דיגיטלית, על ידי התוכנה, ובאישור רשות המיסים. 
  4. אפשרות לשילוב מערכת סליקה, הן לעסקים שפועלים אונליין והן לעסקים שלא מוכרים ברשת. 

עלות השירות נוחה ביותר ומתאימה לעוסקים פטורים, לעוסקים מורשים, לחברות בע"מ. למידע אודות תוכנה להנהלת חשבונות

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מהו פורטל ארגוני?

ככל שחברות צומחות, הופך חשוב יותר ויותר לרכז את התקשורת וזרימת המידע בין מחלקות ועובדים שונים. פורטל ארגוני יכול לעזור לחברות להשיג זאת על ידי

מה זה אלמנטור לבניית אתרים?

Elementor הוא כלי לבניית אתרים בשיטת גרירה ושחרור מהפכני של וורדפרס המאפשר למפתחי אתרים ליצור ולהתאים בקלות אתרים מושכים ויזואלית ללא כל ידע בקידוד.