פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

אנדרואיד Android

אנדרואיד Android הינה מערכת הפעלה המיועדת למכשירים חכמים כמו טלפונים, שעונים וטלוויזיות. מערכת ההפעלה אנדרואיד הינה מערכת מבוססת תוכנת קוד פתוח ומופצת על ידי חברת גוגל Google. בתחילה מערכת ההפעלה נועדה לשימוש במצלמות חכמות, אך בשנת 2008 נמכר המכשיר הסלולרי הראון עם מערכת ההפעלה של אנדרואיד. את האפליקציות של אנדרואיד ניתן להוריד דרך החנות המקוונת של גוגל הנקראת Google Play. אנדרואיד פיתחה בשנים האחרונות מערכת הפעלה ייחודית למוצרי אלקטרוניקה נוספים כמו שעונים חכמים וטלוויזיות חכמות. מערכת ההפעלה לשעונים חכמים נקראת Android Wear והיתרון הגדול שלה הוא שהיא ניתנת לשימוש באמצעות הקול בלבד. בזכות השימוש בקול ניתן להשתמש במנועי החיפוש ללא שימוש בידיים.

הכירו את Market Pro קידום בגוגל שפשוט עובד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

טלפונים חכמים בעלי מערכת הפעלה של אנדרואיד

  • סמסונג: חברת קבוצות קוריאנית. בשנת 2010 חברת סמסונג השיקה את הטלפון החכם הראשון שלה- הGalaxy S.
  • LG: חברת אלקטרוניקה קוריאנית אשר פיתחה את הטלפונים החכמים מסדרת נקסוס וסדרת G (3G, 4G וכו'). נוסף על טלפונים חכמים החברה השיקה שעונים חכמים.
  • סוני: בשנת 2012 חברת סוני שינתה את שמה לסוני מובייל מסוני-אריקסון. לחברה סדרת טלפונים חכמים בשם Xperia.
  • מוטורולה: חברה אמריקאית המובילה בתחום טכנולוגיות התקשורת. זו החברה הראשונה שפיתחה את הווקי-טוקי הזכור לנו מהילדות.
  • HTC: חברה טייוואנית המייצרת טלפונים חכמים אשר נרכשה על ידי גוגל בשנת 2017. אחת מסדרות הסמארטפונים היותר מוכרות שלה היא סדרת מכשירי one.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

כיום כולם רוצים להיות מחוברים ומעודכנים תמיד לכל מה שקורה סביבם. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מעניק יתרון גדול לכל נותני שירות ועסקים שונים. אפליקציה מעניקה למשתמש נוחות שימוש ונגישות תמידית מאשר גישה לאתר רגיל דרך חיפוש במנועי החיפוש השונים. בנוסף כאשר קיימת אפליקציה לעסק שלך זה יכול לגרום למשתמש לגשת יותר לאפליקציה מכיוון שהיא כבר מותקנת על מכשיר שלו מאשר לקוות שהעסק שלך לא מדורג במקומות הראשונים במנועי החיפוש השונים. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות פיתוח אפליקציה המותאמת ביותר עבור העסק שלכם? היכנסו כבר עכשיו לאתר שלנו ובואו לשמוע מהמומחים בתחום פיתוח האפליקציות.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת