ניהול לקוחות

ניהול לקוחות – המדריך המלא

ניהול לקוחות

כל בעל עסק יודע את החשיבות הרבה בניהול הלקוחות שלו בצורה חכמה, עסקית וקשובה. כמו שכל עסק, חברה וארגון משקיעים אלפי שקלים בפרסום, שיווק ויחסי ציבור לעסק שלהם, והשקעה זו נחשבת לחכמה ביותר, כך בדיוק ניהול לקוחות הוא נושא שחשוב מאוד להשקיע בו כמה שיותר.

גיוס לקוחות בצורת שיווק מתבצע בכל יום על ידי עשרות חברות, אך בעלי עסקים רבים לא מבינים לפעמים מדוע הלקוחות נוטשים אותם לאחר קניה אחת. התשובה לכך ברורה. חוסר הידע ואי ראיית התמונה במלואה מפריעה לכם לנהל את הלקוחות שלכם בצורה חכמה ולשמר אותם.

מערכת CRM

אז מה זה CRM ? זוהי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר המאפשרת גם לבעלי עסקים להפוך את חייהם בבית העסק לקלים יותר. במקום לנהל כל נושא בנפרד עם הרבה ניירת, מסמכים, תיקיות במחשב והרבה בלגן, במערכת ניתן לרכז את כל המידע של בית העסק תחת תוכנה אחת שתנהל לכם הכול בצורה הרבה יותר מסודרת ויעילה.

מערכת CRM גם תסייע לכם לשמר את מועדות הלקוחות הקבועים שלכם בצורה חכמה יותר ותשמור אותם אצלכם.

בנוסף, ישנם מערכות עצמאיות לניהול לקוחות כמו מערכת בילינג וכדומה. אלו משפיעות הרבה מאוד על ניהול הלקוחות בצורה אחראית, שקולה וקרוב אליכם.

איך זה עובד?

במערכות ניהול לקוחות יהיה לכם כרטיס אישי לכל לקוח שמאפשר לכם מעקב [חוקי כמובן] אחר רכישותיו של כל לקוח ברשת. כך תוכלו להציע לו את השירות הטוב ביותר עבורו.

בכרטיס האישי תוכלו להתנהל מולו בכל ערוצי התקשורת בהם הוא פנה אליכם – טלפון, מייל רשתות חברתיות ועוד.

המעקב הממוחשב אחרי רכישותיו והעדפותיו של הלקוח, תאפשר לכם להציע לו מגוון הצעות שיווקיות, מבצעים והטבות שמותאמות עבורו על פי היסטוריית הרכישה.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מערכות סמס

אחד הדברים החשובים בניהול העסק,זו מערכת היחסים טובה עם הלקוחות שלכם. היא צריכה להיות מתוחזקת היטב, לא רק בצד השיווקי אלא גם בצד התפעולי. אחת

בניית קישורים לאתר – המדריך המלא

קישורים הם הדרך הטובה ביותר של גוגל לסרוק את מגוון העמודים והאתרים ברחבי הרשת, לזהות עמודים חדשים ולעבור ביניהם. כמו כן האלגוריתם של גוגל משתמש

למה איקומרס הוא אפיק הכנסה משתלם?

כאשר אנו באים לבחון אפיק הכנסה משתלם אנו רוצים לשלב בין הביקוש והעניין סביב אותו תחום/אותה הנישה, לוודא שאנו יכולים להרוויח מאותו אפיק הכנסה ולראות שיש לנו את הגישה ללמוד ואת התקציב לעבוד עמו. איקומרס בעיני רבים הוא אחד מאפיקי ההכנסה הרווחיים והפופולריים ביותר כיום באינטרנט ולכן גם אתם יכולים להשתלב בנישה הזו ולהרוויח לא מעט כסף.