קופה חכמה – הקופה הכי חכמה באזור

כאשר קונים קופה חכמה, מבינים עד כמה הפעילות שבאמצעותה יוצרת מהפך בעסק וזאת לאור המידע הרב שאפשר להוציא ממנה, בתחומי העשייה השונים של העסק.

קופה חכמה

קופה חכמה כשמה כן היא ובעל העסק יכול להסיק מסקנות שהן אקוטיות לפעילות השוטפת בזכות דוחות שונים שהוא מפיק מהקופה. בכל סוף יום הוא רואה מה היה סך המכירות ויכול להשוות זאת לימים אחרים בחודש, בשנה או בכל פרמטר אחר. מעבר לכך הוא יכול להוציא דוחות ממוחשבים ומפורטים של המכירות השבועיות והחודשיות וליצור השוואות שונות, הן של סך המכירות והן של ההרכב שלהן.

מאד מעניין לבצע השוואות בין המכירות בחגים ספציפיים שנה מול שנה, השוואה של עונות, או כמות של פריטים שנמכרו ממוצר מסוים לאחר השקתו, לאחר שחלף חודש וכו'.

התנהלות עסקית נכונה

בעל העסק מפיק דוחות של מכירה לפי מוצרים שנמכרים הרבה מאד ומוצרים שאינם נמכרים כלל. לכן אם יש פריט שאין לו דרישה כלל או דרישה מועטה, חבל על המקום שהוא תופס על המדף. בעל העסק מסיק מסקנות מעשיות מהדוחות הללו ולא אחת הוא מחזיר סחורה לספק כיוון שאין לה דרישה. במקומה הוא מסדר על המדפים הללו מוצרים אחרים שיש להם דרישה גבוהה וכך הוא מגביר את המכירות.

הזמנת מלאי

חברת ברק קופות ממוחשבות ממליצים על קופה חכמה מכיוון שהיא מעניקה לבעל העסק אינדיקציה על המכירות הצפויות כשמדובר לדוגמה בחגים. כך הוא יודע כמה צנצנות דבש הוא מכר בראש השנה האחרון וזו הכמות פחות או יותר שהוא יזמין לקראת חג זה בשנה הבאה. אם מדובר בחנות העוסקת בביגוד, הוא יבדוק בדרך זו נושאים כמו בגדי ים על סוגיהם השונים וכך ידע כמה להזמין.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מערכות סמס

אחד הדברים החשובים בניהול העסק,זו מערכת היחסים טובה עם הלקוחות שלכם. היא צריכה להיות מתוחזקת היטב, לא רק בצד השיווקי אלא גם בצד התפעולי. אחת

בניית קישורים לאתר – המדריך המלא

קישורים הם הדרך הטובה ביותר של גוגל לסרוק את מגוון העמודים והאתרים ברחבי הרשת, לזהות עמודים חדשים ולעבור ביניהם. כמו כן האלגוריתם של גוגל משתמש

למה איקומרס הוא אפיק הכנסה משתלם?

כאשר אנו באים לבחון אפיק הכנסה משתלם אנו רוצים לשלב בין הביקוש והעניין סביב אותו תחום/אותה הנישה, לוודא שאנו יכולים להרוויח מאותו אפיק הכנסה ולראות שיש לנו את הגישה ללמוד ואת התקציב לעבוד עמו. איקומרס בעיני רבים הוא אחד מאפיקי ההכנסה הרווחיים והפופולריים ביותר כיום באינטרנט ולכן גם אתם יכולים להשתלב בנישה הזו ולהרוויח לא מעט כסף.