הקשר בין כתיבת תוכן שיווקי וקידום אתרים

כאשר מדובר בקידום אתרים אין ספק כי המשפט "התוכן הוא המלך" מחזיק את הפרמטרים החשובים ביותר בתחרות. אותה תחרות שבה אתם והאתרים האחרים באותו תחום מקדמים את עצמם לאותם ביטויי מפתח מסוימים במנועי החיפוש ובראשם גוגל. על מנת להישאר בתחרות ואף לגבור על המתחרים ולשמור על זה לאורך זמן יש הצורך בקידום אתרים פעיל ומתמשך – כך זה עובד בעסקים: אתה משקיע כסף בכדי להרוויח יותר כסף. אתה משקיע בקידום ופרסום והלקוחות שמגיעים יניבו רווחים גבוהים יותר. לא אנחנו המצאנו את זה.

אז מדוע התוכן הוא כל כך חשוב?

התוכן הוא המאפיין המרכזי למציאת האתר שלך במנועי החיפוש. הגולשים מחפשים ביטויים מסוימים, מידע, הצעות מחיר, פרטים היסטוריים, חוות דעת וכל דבר בעצם. אתם צריכים להיות מדורגים בתוצאות הראשונות על מנת לזכות בתשומת ליבם של אותם אנשים. כמו כן התוכן הוא בדרך כלל מה שאותם גולשים מחפשים ולכן יוכלו למצוא אותו באתר שלכם רק כאשר אותו עמוד יהיה מדורג לביטויי המפתח המחופשים. איך הוא עולה בדירוג? הוא זוכה לנקודות מוניטין מגוגל על ידי עשרות ואף מאות פרמטרים שונים. כל פרמטר כזה מזכה את העמוד באתר שלכם בנקודות דירוג מסוימות לאותם ביטויי מפתח בהם הוא מקודם וכאשר הוא צובר מוניטין גבוה יותר מהמתחרה הוא יעלה לפניו בתוצאות החיפוש. התוכן אשר באתר שלכם משפיע על מרבית הפרמטרים הללו.

התוכן השיווקי – שדרוג לתהליך הקידום:

תוכן שיווקי הוא תוכן המותאם להנעה פעולה של הגולשים. תוכן זה יהיה מעניין יותר, מוסבר היטב בגובה העיניים של הגולש הממוצע, יציג את היתרונות של המוצר, שירות, חברה ויניע את הגולשים לפעולה לרכוש מוצר/שירות, להשאיר פרטים באתר, ליצור קשר עם החברה, להצטרף למעקב אחר עמודה העסקי של החברה ברשת חברתית כזו או אחרת או אפילו לשתף את הדף לחברים. התוכן השיווקי, המניע לפעולה, מסייע בהעלאת כמות השיתופים של העמוד, מסייע בהמרה גבוהה יותר של לקוחות ולעתים גם מסייע בהעלאת רמת העניין של הלקוחות בכם ובמידע שלכם. אם הם שוהים יותר זמן באתר שלכם, אם הם עוברים לקרוא מאמרים נוספים באתר, אם הם משתפים את העמוד לחבריהם ברשתות החברתיות – כל אלה פרמטרים המשפיעים בצורה חיובית על מוניטין האתר והעמוד המדובר ולכן משפרים את הקידום שלו במנוע החיפוש. אז לאחר שהבנתם כי יש קשר בין כתיבת תוכן שיווקי וקידום אתרים, דאגו לשדרג את האתר שלכם עם תוכן שיווקי ואיכותי.

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

**6 דברים שחובה לדעת על ייעוץ סביבתי**

ייעוץ סביבתי הפך לאחד התחומים החשובים ביותר בעידן המודרני, כאשר השמירה על הסביבה והקיימות הפכו לנושאים מרכזיים בכל התחומים.

הנה שישה דברים שחובה לדעת על ייעוץ סביבתי. להמשך קריאה היכנסו >>