קידום אתרים למתחילים

קידום אתרים למתחילים

וותיקי האינטרנט בוודאי זוכרים כי עד לפני עשר שנים, על מנת לזכות בדירוג גבוה בגוגל, הופעלו טריקים וטכניקות שונות שכללו בניית אתרים עם מאות מילות מפתח, שליחת קישורי ספאם שכלל תגובות רבות. מה שגרם לאתרים לא איכותיים ולעיתים אף מסוכנים להופיע בראש תוצאות החיפוש. מאז נשפכו הרבה מאוד מים בנהר של גוגל ולאחר עדכונים מאסיביים כמו הפנדה והפינגווין שמטרתם היתה להעלות את איכות החומר העולה בדף הראשון בגוגל, כיום קידום האתרים הוא מקצוע אחר השם דגש על איכות ולא על כמות.

אם אתם חדשים לו לחלוטין כדאי שתתמקדו בדברים הבסיסיים יותר ולא תלכו לאיבוד בים האינפורמציה הנמצאת באינטרנט.

אספנו עבורכם מספר טיפים איך לקדם אתרים בביטחון:

תוכן הוא המלך – תוכן מקורי, כתוב היטב הוא המפתח לקידום אתרים איכותי, אל תתמקדו במילות מפתח או כל מיני טריקים של העבר. כיום אתם צריכים תוכן שאנשים יהנו לקרוא ולשתף עם המכרים והקולגות שלהם. אם אתם לא יודעים איזה תוכן לכתוב, בצעו מחקר מקיף של המתחרים שלכם ובידקו איזה תוכן הם מפרסמים. זיכרו שתוכן איננו רק טקסט אלא גם תמונות וסרטוני וידאו מוטמעים או מאוחסנים באתר.

אתר הפועל היטב מבחינה טכנית – אתם לא רוצים להשקיע ימים ולילות בבניית אתר שמקבל דירוג נמוך בגוגל רק מכיוון שהוא עולה לאט מאוד. הגולש של 2016 מחפש חווית גלישה נקייה ומהירה. הוא לא ישאר לאתר שלוקח לו לדוגמא עשר שניות לעלות. הוא אף יראה באתר כזה חובבני ולא אמין. באתר pagespeed של גוגל תוכלו להקיש את שם האתר שלכם ולבדוק כיצד גוגל תופס את האתר שלכם, אילו ציונים הוא מעניק לכם בדסקטופ ובמובייל? וכיצד תוכלו לשפר זאת ולשפר את הדירוג? נקודה חשובה בהקשר זה היא היכן אתם מאחסנים את האתר. במידה ואינכם מבינים דבר בהפעלת שרת הפתרון הכי טוב היא לקנות חבילת אחסון בסיסית מנוהלת המתחדשת מדי חודש. מערכות אלו מנוהלות על ידי תוכנות פשוטות למשתמש הלא מקצועי ומקנות לכם יעוץ מקצועי ותמיכה במידת הצורך.

קישורים חיצוניים – אמנם מאז העידכונים הגדולים של גוגל, כוחם פחת אך עדיין הם אחד הגורמים החשובים ביותר לקידום. כאשר אנחנו אומרים קישורים חיצוניים, הכוונה היא לקישורים הקשורים בקשר ישיר לנושאי האתר המקודם ומגיעים ממקור איכותי. לדוגמא קישור אחד ממדור האופנה של ynet לאתר בגדים יהיה שווה הרבה יותר מאלף קישורים ספאמיים מאתר כללי בהודו. לעיתים קישורי ספאם אף יכולים להשפיע לרעה על מיקום האתר ולהוריד אותו בדירוג כעונש. הדרכים להשיג קישורים איכותיים הן רבות וכוללות פורומים, דפי פייסבוק, אתרים איכותיים כמו ויקיפדיה, משא ומתן עם בעלי אתרים אחרים באותו תחום ועוד. צריך גם לזכור שכמות הקישורים שנזדקק לה תלויה בתחרותיות התחום.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת