איך לבחור מקלדת גיימינג?

מקלדת גיימינג חייבת להיות מותאמת לשחקני גיימרים חובבים ומקצועיים כאחד. השיקולים לבחירתה הן נוחות השימוש, ארגונומיה, פונקציות שימוש, מהירות תגובה, וכמובן, שגם למחיר ולטעם האישי יש משקל בבחירה הסופית. מבחינה טכנית קיימים מספר אלמנטים. 

  • חוטית או אלחוטית – מומלץ לבחור במקלדת חוטית ולא באלחוטית בגלל מהירות התגובה הטובה יותר שלה. במשחקים אלו יש חשיבות לזריזות והמקלדות החוטיות הינן בעלות יתרון מובהק על האלחוטיות. 
  1. סוגי מקשים – בכל מקלדת יש מקשים שונים בעלי כוח לחיצה או כוח הפעלה. יש לבחור אותם על פי כוח הלחץ שיש להפעיל לקבלת התוצאה הרצויה, הרגישות והתגובות שלהם, על פי הצליל המופק וכדומה. 
  2. נוחות השימוש –  מקלדות גיימינג הינן כבדות יותר מאשר מקלדות סטנדרטיות בגלל ריבוי וסוג המקשים שעליהן.  עם זאת, ניתן למצוא ארגונומיות ונוחות לשימוש. הכוונה היא לתוספת של משענת ליד או עם מקום ייעודי למשענת. משחקי גיימינג עשויים להימשך זמן רב ומשענות לאמה ולזרוע מקלות מאוד על המשתמש.
  3. תוספות שונות – ניתן למצוא מקלדות עם תוספות כמו תאורה ותוכנות ייעודיות לטובת סנכרון המקלדת, תכנות צבעים, הגדרות מקשים ועוד. בנוסף, חיבורים למיקרופון ואוזניות ואלמנטים נוספים להגברת חווית המשתמש.
  4. אחריות – ניתנת בתנאים המוגדרים על ידי היצרן ולפי שיקוליו. 
  5. מחירים – שיקול חשוב ברכישה זאת. ניתן למצוא מגוון מקלדות בטווחי מחירים שונים. כל אחד יכול למצוא את המועדפת עליו מבחינת הצרכים, הטעם האישי, בהתאם לפונקציות הנוספות שניתן לקבל בכל אחת ועוד.

רכישה נבונה

מומלץ לרכוש מקלדות אצל משווק בעל מוניטין. בבעלותו אתר מסודר ומושקע בו ניתן לראות מבחר גדול. ניתן לבחור את המתאימה ביותר מבחינת כל השיקולים. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, אספקה מהירה, הובלה ועוד. מידע נוסף באתר www.xgaming.co.il

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מערכות סמס

אחד הדברים החשובים בניהול העסק,זו מערכת היחסים טובה עם הלקוחות שלכם. היא צריכה להיות מתוחזקת היטב, לא רק בצד השיווקי אלא גם בצד התפעולי. אחת

בניית קישורים לאתר – המדריך המלא

קישורים הם הדרך הטובה ביותר של גוגל לסרוק את מגוון העמודים והאתרים ברחבי הרשת, לזהות עמודים חדשים ולעבור ביניהם. כמו כן האלגוריתם של גוגל משתמש

למה איקומרס הוא אפיק הכנסה משתלם?

כאשר אנו באים לבחון אפיק הכנסה משתלם אנו רוצים לשלב בין הביקוש והעניין סביב אותו תחום/אותה הנישה, לוודא שאנו יכולים להרוויח מאותו אפיק הכנסה ולראות שיש לנו את הגישה ללמוד ואת התקציב לעבוד עמו. איקומרס בעיני רבים הוא אחד מאפיקי ההכנסה הרווחיים והפופולריים ביותר כיום באינטרנט ולכן גם אתם יכולים להשתלב בנישה הזו ולהרוויח לא מעט כסף.