תיקון אייפון 6

תיקון אייפון 6 – תקלות נפוצות

מזל טוב! רכשתם מכשיר אייפון 6 וכעת אתם בטופ בכל הנוגע לטכנולוגיה ואפשריות תקשורת. ובכל זאת יש לשים לב, לפני הרכישה ולאחריה, כי לאייפון 6, למרות החדשנות שהאו מביא, ישנם מגוון תקלות. לכן חשוב לדעת מהן התקלות הנפוצות באייפון 6, וגם באייפון 4 ואייפון 5.

אייפון 6 מתקדם ככל שיהיה, סובל כמו אחיו הגדולים אייפון 4 ואייפון 5 מתקלות חומרה. בין התקלות הנפוצות נוכל להיתקל ב – צלצול שאינו משמיע קול, העדר תגובה של כפתור הווליום, ספיקר ללא שמע, צלצלן שנתקע על מצב שקט, צלצלן המשמיע צליל אזכור שדורש החלפה, מגעים של הצלצלן שאינם תקינים ואינם נוגעים בפסי הנחושת.

מדוע אנו נתקלים בתקלות החומרה האלה

כמו כל מכשיר שהתקלקל, ניתן לומר שלרוב מתגלה כי הנזקים שנגרמו הינם נזקים שנוצרו עקב חשיפה לא נכונה של המכשיר לעולם. בין הגורמים לתקלות ניתן לגלות: קורוזיה, תקלה בשקע הטעינה, מגעים מקולקלים, לכלוך ואבק שהצטברו במכשיר, ואפילו רכיב חומרה מקולקל.

אז מה עושים?

ברוב המקרים חשוב לגשת למעבדה שמתמחה בתיקון אייפון 6, תקלות נפוצות ובכל מה שקשור לתיקון ניידים. לעיתים יעשה ניסיון לתקן באופן עצמאי את האייפון על ידי מציאת שקעי הטעינה הנמצאים בחלקו התחתון של המכשיר, החלקת רכיב שקע הטעינה, תיקון כפתור הבית, צלצלן ועוד. כשאי לדעת כי הרכיבים נמצאים באותו פלט.

כיצד נדע שיש לנו תקלה ברכיב שקע טעינה?

כדי לזהות תקלה מסוג, זה אפשר לראות כי המחשב אינו מזהה את המכשיר, התפסים של שקע הטעינה התנתקו, צריבת הגרסה נכשלה, והסלולה נגמרת מהר.

כיצד מוצאים מעבדה טובה לתיקון אייפון 6?

על מנת לתקן אייפון מכל הסוגים – חשוב למצוא מעבדה טובה לתיקון אייפון. מעבדה מסוג זה, היא מעבדה הפועלת וזמינה לרשותכם בכל שעות היום. בנוסף, חשוב שהמעבדה תאפשר אבחון המכשיר והצעת מחיר לפני התיקון, חלפים מקוריים למכשיר, זמן המתנה קצר יחסית ושירותי שליחויות עד הבית.

עוד כדאי לבדוק את אמינות המעבדה, שירות הלקוחות שלה, ואופן ההתמצאות בתיקון מכשירים מסוג זה.

בנוסף יש לבדוק כי המעבדה יכולה לתקן מסכי אייפון 6, ולתת מענה כולל לכל בעיה שתצוץ במכשיר שלכם, תוך התמחות בשלל תקלות שעלולות לצוץ במכשיר.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

איך לבחור כסא לגיימינג?

ישנם גורמים רבים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת כיסא גיימינג. החשוב ביותר הוא רמת הנוחות של הכיסא. אמנם יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון, אבל

פתרונות מחשוב ענן לעסק שלכם

פתרונות מחשוב ענן יכולים להיות דרך מצוינת להפוך את העסק שלך ליעיל וחסכוני יותר. עם מחשוב ענן, אתה יכול לאחסן את הנתונים שלך בענן ולגשת

ניהול קשרי לקוחות

קשרי לקוחות הם התפקיד החשוב ביותר בעסק. זה הדבר הראשון שלקוחות חושבים עליו כשהם נכנסים לחנות וזה הדבר האחרון שהם חושבים עליו כשהם עוזבים. החשיבות