תיקון אייפון 6

תיקון אייפון 6 – תקלות נפוצות

מזל טוב! רכשתם מכשיר אייפון 6 וכעת אתם בטופ בכל הנוגע לטכנולוגיה ואפשריות תקשורת. ובכל זאת יש לשים לב, לפני הרכישה ולאחריה, כי לאייפון 6, למרות החדשנות שהאו מביא, ישנם מגוון תקלות. לכן חשוב לדעת מהן התקלות הנפוצות באייפון 6, וגם באייפון 4 ואייפון 5.

אייפון 6 מתקדם ככל שיהיה, סובל כמו אחיו הגדולים אייפון 4 ואייפון 5 מתקלות חומרה. בין התקלות הנפוצות נוכל להיתקל ב – צלצול שאינו משמיע קול, העדר תגובה של כפתור הווליום, ספיקר ללא שמע, צלצלן שנתקע על מצב שקט, צלצלן המשמיע צליל אזכור שדורש החלפה, מגעים של הצלצלן שאינם תקינים ואינם נוגעים בפסי הנחושת.

מדוע אנו נתקלים בתקלות החומרה האלה

כמו כל מכשיר שהתקלקל, ניתן לומר שלרוב מתגלה כי הנזקים שנגרמו הינם נזקים שנוצרו עקב חשיפה לא נכונה של המכשיר לעולם. בין הגורמים לתקלות ניתן לגלות: קורוזיה, תקלה בשקע הטעינה, מגעים מקולקלים, לכלוך ואבק שהצטברו במכשיר, ואפילו רכיב חומרה מקולקל.

אז מה עושים?

ברוב המקרים חשוב לגשת למעבדה שמתמחה בתיקון אייפון 6, תקלות נפוצות ובכל מה שקשור לתיקון ניידים. לעיתים יעשה ניסיון לתקן באופן עצמאי את האייפון על ידי מציאת שקעי הטעינה הנמצאים בחלקו התחתון של המכשיר, החלקת רכיב שקע הטעינה, תיקון כפתור הבית, צלצלן ועוד. כשאי לדעת כי הרכיבים נמצאים באותו פלט.

כיצד נדע שיש לנו תקלה ברכיב שקע טעינה?

כדי לזהות תקלה מסוג, זה אפשר לראות כי המחשב אינו מזהה את המכשיר, התפסים של שקע הטעינה התנתקו, צריבת הגרסה נכשלה, והסלולה נגמרת מהר.

כיצד מוצאים מעבדה טובה לתיקון אייפון 6?

על מנת לתקן אייפון מכל הסוגים – חשוב למצוא מעבדה טובה לתיקון אייפון. מעבדה מסוג זה, היא מעבדה הפועלת וזמינה לרשותכם בכל שעות היום. בנוסף, חשוב שהמעבדה תאפשר אבחון המכשיר והצעת מחיר לפני התיקון, חלפים מקוריים למכשיר, זמן המתנה קצר יחסית ושירותי שליחויות עד הבית.

עוד כדאי לבדוק את אמינות המעבדה, שירות הלקוחות שלה, ואופן ההתמצאות בתיקון מכשירים מסוג זה.

בנוסף יש לבדוק כי המעבדה יכולה לתקן מסכי אייפון 6, ולתת מענה כולל לכל בעיה שתצוץ במכשיר שלכם, תוך התמחות בשלל תקלות שעלולות לצוץ במכשיר.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניהול קמפיין בפייסבוק

פייסבוק היא פלטפורמת מדיה חברתית ששימשה מיליוני אנשים ברחבי העולם. פרסום בפייסבוק הוא דרך יעילה להגיע לקהלים חדשים ולפתח מודעות למותג. על מנת למקסם את

קבלן בניין של פארק בבלי

חידוש הבית שלך הוא פרויקט גדול, בין אם אתה מתמודד רק עם חדר אחד או מתחיל בשיפוץ נרחב יותר. אם אתה מעדכן רק כמה מתקנים

עמוד נחיתה

דף נחיתה הוא סוג של אתר אינטרנט בעל עמוד בודד המספק למשתמשים מידע מסוים על החברה והמוצרים שלה. זה דף שמבקר נוחת אליו כשהוא מבקר

מה זה סים וירטואלי

כרטיס סים וירטואלי הוא כרטיס סים שניתן להשתמש בו ללא כרטיס סים פיזי. כרטיס ה-SIM הווירטואלי מאוחסן בטלפון וניתן להשתמש בו ברשתות שונות. הסימים הווירטואליים

קידום אתרים

אופטימיזציה למנועי חיפוש, או SEO, הוא תהליך של שיפור הנראות, של אתר אינטרנט במנועי חיפוש כמו גוגל, בינג ויאהו. ככל שהאתר ידורג גבוה יותר ברשימת