מלבישים את הסלולרי

מלבישים את הסלולרי: ריכוז מוצרים נלווים

פעם היה מי שכתב, שאנחנו אומנם קונים מוצר חשמלי מסוים, אך מהר מאוד אנחנו מגלים שהמוצר עצמו קונים מוצרים שונים, ועם הזמן אנחנו מוצאים את עצמנו עם מערכת שסביבה אינספור תוספות, שכן בלעדיהם אנחנו לא יכולים להשתמש בה.

אם תחשבו על זה, הרי שזה בדיוק מה שקורה במקרה של מכשירי סלולר. לכאורה יש את המכשיר, אנחנו משתמשים בו, הוא כלי העבודה העיקרי שלנו היום, אך כבר בשלב הרכישה או עם הזמן, אנחנו מוצאים את עצמנו עם שלל מוצרים נלווים, בלעדיהם אנחנו לא יכולים להשתמש בפלאפון בצורה סדירה ונוחה.

בחלק הבא אנחנו נציג כמה מוצרים כאלה וכיצד הם יכולים לעזור לנו. חשוב להבהיר, שאנחנו יכולים למצוא את המוצרים הנ"ל במגוון רחב של חנויות, בין אם זה חנויות סלולר, חנויות אלקטרוניקה, חנויות מכשירי חשמל, מחשבים וכמובן באתר Potoman.co.il.

מלבישים את הסלולרי

אילו מוצרים נלווים יש למכשירי סלולר

מטען – ברור מאליו שאנחנו לא יכולים להשתמש במכשיר ללא מטען, אחרת הבטרייה שלו לא תיטען. כאן המקום לציין שיש מטען מקורי של המכשיר, אותו גם אפשר לרכוש בנפרד ויש מטען כללי שהוא פחות טוב. מעבר לכך, אנחנו יכולים לרכוש מטען מיוחד לרכב שעובד על חיבור USB, וכן אנחנו יכולים למצוא מטען נייד אותו אנחנו יכולים לקחת לכל מקום.

ידית החזקה לרכב – במקום שנשים את הפלאפון על המושב, אנחנו יכולים להתקין ידית החזקה מיוחדת, אותה אפשר לחבר למקומות שונים ברכב ובפרט לשמשות, ואז אנחנו יכולים לחבר אליו את המכשיר כמו שאנחנו רוצים, בשביל שיהיה לנו נוח לגבר כשאנחנו בנהיגה.

אוזניות – אם אנחנו לא רוצים לדבר ישירות מהמכשיר, אנחנו יכולים לחבר אותו לאוזניות ואז יהיה לנו הרבה יותר נוח ובטוח לדבר עם המכשיר. אנחנו יכולים גם להשתמש באוזניות בולטות', ללא כבלים.

נרתיק – על מנת לשמור על המכשיר מפני חבלות ועל מנת שלא נצטרך להסתובב עם ארנק, אנחנו יכולים לשים את המטען בתוך נרתיק שכולל כיסים מיוחדים לכרטיסי אשראי.

מגן מסך – אנחנו יכולים לקנות מגן מסך שישמור על המכשיר מפני שריטות וכדומה.

 

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת