אייפון x מחודש

החלפת מסך אייפון 6

למכשירים החכמים יש תמיד את התקלות שלהם, כך גם באיפון 6, ישנם דברים הניתנים לתיקון. לפעמים יש מקרים אשר בהם הטכנאי יאמר כי מדובר על הוצאה שנראית לנו יחסית גבוהה, כגון כמה מאות שקלים כאשר מדובר על החלפת מסך לאייפון 6. זהו למעשה התיקון הנפוץ ביותר וישנן תקלות שהביטוח של מכשיר הטלפון החכם שלכם אינו מכסה. גם אם אתם מבוטחים, יש לשלוח את הטלפון למעבדה שעובדת רק עם חברת אפל ורק לאחר מכן, תוכלו לקבל את המכשיר הנייד שלכם מה שעשוי לארוך אפילו כמה שבועות.

מסך שנשבר כאמור, הינה תקלה נפוצה. היות והמסך מיוצר מזכוכית כה עדינה, היא עשויה להישבר ברגע שהמכשיר יגיע לרצפה בזמן נפילה אפילו כאשר מדובר על מרחק יחסית קצר. יש לציין כי פילו מגני הפלסטיק שתקבלו מהחנות שמכרה לכם את האיפון, הגנה הינה בפני שריטות בלבד ולא מפני שבירת זכוכית המסך.

מסך תואם או מסך מקורי?

הטכנאים שעובדים במעבדות השונות, יספרו לכם כי החלפת מסך איפון 6 שהם יתקנו לכם, הינו מסך מקורי. יש לדעת כי לא קיים "מסך מקורי" באף מעבדה אפל אינה מספקת מסכים מקוריים למעבדות השונות היות והמסכים שטכנאי המעבדות מציעים לכם או מציגים אותם כמקוריים, הינם מסכים תואמים בלבד. למרות שהמראה שלהם הוא המראה המדויק של מסך האיפון המקורי, מדובר בכל זאת במסך תואם בלבד. יש לדעת, כי החלפת מסך שנשבר באיפון 6, עשוי לארוך בין 40-50 דקות והכול תלוי גם כמה חלקי זכוכית נשארו במכשיר עצמו.

אל תיתנו למעבדות "לעשות עליכם קופה"…

האמינות הינה גורם חשוב וגם מחיר התיקון הינו שיקול מרכזי לתיקון המכשיר החכם שלכם. בכל זאת, הצרכן הישראלי לא מכיר בצרכנות הנבונה ומעטים הם הלקוחות שמכירים בעובדה כי "זול הוא בעצם ביוקר". המחיר של החלפת מסך איפון 6 יהיה מושפע לרוב מאיכות החלק שמשפיע על הצלחת התיקון ואיכותו, על עמידות הטלפון, חוויית המשתמש ושביעות רצון הלקוחות מהטיפול באיפון. כאשר המעבדה תשתמש בחלפים מקוריים {חוץ ממסך מקורי} משקף את נכונות המעבדה להימנע מתקלות לאחר התיקון, כך שהמעבדה תעניק לכם שירות מקצועי ואמין ולא "תעשה עליכם קופה".

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת