פיתוח אפקליקציות

איך בוחרים חברה לפיתוח אפליקציות?

כאשר אנו צריכים לבחור שירות כלשהוא בכדי לקדם מוצר או את המותג שלנו וליצור מצב של הזדהות בפני קהלי היעד השונים אליהם אנו פונים, בין אם זה בנייה או קידום של אתר, קידום ברשתות חברתיות או כל תהליך אחר שאמור לשרת את מטרותנו העסקיות, אנו בודקים את השם והמוניטין של אותה חברה, את הניסיון, המקצועיות, רמת האמינות וכמובן השירות. עם פיתוח אפליקציות זה קצת שונה, שכן קיימים כל מיני תהליכים ספציפיים שחייבים להיות שם. אז איך בוחרים חברה לפיתוח אפליקציות?

שימו את הדגש על ההבדל בין פיתוח לתכנות – בשוק פיתוח האפליקציות יש שני תפקידי מפתח. האחד הוא מפתח האפליקציה והשני הוא המתכנת שלה. המתכנת אחראי על הצד הטכני והוא זה שכותב את הקוד של האפליקציה בעור המפתח מבצע את תהליך הפיתוח בפועל. לכן, טרם אתם בוחרים חברה לפיתוח אפליקציות עליכם לוודא שאכן המפתח והמתכנת פועלים על פי הפיתוח הספיציפי שמתאים לאפליקציה אותה אתם רוצים לפתח שכן יש כמה ממשקים (אנדרואיד, אייפון וכו׳). יחד עם זאת, חייבת להתקיים סינרגיה בין השניים ושיתוף פעולה בכדי שהתהליך יושלם כמו שצריך.

כמה זמן זה אמור לקחת – תהליך הפיתוח משתנה כמובן בין אפליקציה לאפליקציה ובין חברה לחברה. ככל שהאפליקציה מורכבת יותר תהליך הפיתוח ייקח זמן רב יותר. לכן, טרם אתם בוחרים את החברה שלכם, יש לבדוק כמה זמן הולך להתבצע התהליך בפועל עד לגמר האפליקציה. פרמטר זה משפיע לרוב גם על המחיר.

אחריות וליווי מקצועי – בהתחלה, גם אחרי שהאפליקציה עולה לאוויר יש לא מעט תקלות ושינויים אותם יש לבצע. חברה מקצועית תיקח אחריות על כל העבודה שביצעה ולכן תלווה אתכם לאורך הדרך. עדכונים, תיקון תקלות, שירות טכני הם חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה שלכם ואלו פרמטרים עליהם עליכם לשים לב.

ההבדל בין מפתח אחד לחברת פיתוח

במידה והאפליקציה שלכם נחשבת למורכבת, כדאי לבחור בחברה שמחזיקה בצוות מפתחים שכן כל אחד יכול לסייע בהשלמת התהליך. ניסיון, מקצועיות, הבנת השוק והידע בתחום חשובים בבחירת החברה המתאימה ואין ספק כי צוות שלם עדיף על אדם אחד שכן קיים שם הרבה יותר ידע.

לבחירת החברה יש השפעה מכרעת על ההצלחה של האפליקציה שלכם בחוץ ולכן חשוב להתעכב ולבחור בצורה מושכלת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

פיתוח משחקים לאנדרואיד

פיתוח משחקים כחול לבן

פיתוח תוכנה באקסס – כל יתרונות המערכת

 

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

קורס הקמת נכס דיגיטלי

קורס זה הוא מדריך שלב אחר שלב ליצירת הנכס הדיגיטלי הראשון שלך. קורס יצירת נכסים דיגיטליים הוא קורס המלמד את היסודות של יצירת נכסים דיגיטליים.

בונה אתרים מומלץ

אתר אינטרנט הוא פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת למשתמשים לגשת למידע, שירותים ואפליקציות. זה יכול להיות שילוב של טקסט, תמונות, אודיו, וידאו ואלמנטים אינטראקטיביים. אתר אינטרנט נוצר

התקנת מערכות אינטרקום

בבתים, בבניינים וגם בלא מעט חברות התקינו מערכות בקרת אינטרקום. התקנת מערכות אינטרקום בבניינים נועדה למנוע מאנשים לא מורשים להיכנס לבניין. זהו פתרון נפוץ למבני

איקומרס

מסחר אלקטרוני הוא הענף הדינמי והצומח ביותר. זהו שוק תחרותי ביותר שבו חברות מחפשות כל הזמן דרכים חדשות לשפר את המכירות המקוונות שלהן. אתרי מסחר

איך נקבע הערך של ביטקוין?

הערך של הביטקוין משתנה מאוד לאחרונה. הערך של הביטקוין מבוסס על היצע וביקוש. ככל שיותר אנשים רוצים את זה, כך הערך שלו עולה. זה גם