פיתוח משחקים כחול לבן

פיתוח משחקים כחול לבן

ישראל היא מעצמת הייטק בקנה מידע עולמי ומובילה טכנולוגית. אך משום מה נראה שתעשיית משחקי המחשב הישראלית אינה מקבלת את הקרדיט הראוי לה. בהתחשב בכך שישראל היא מעצמת תכנה, זה רק טבעי להניח שניתן למצוא בארץ אנשים מוכשים מאוד המנוסים בפיתוח משחקי מחשב. אז למי שמטיל ספק, הרשו לי להצהיר בצורה חד משמעית שבישראל אכן ישנם מפתחי משחקים מוכשרים מאוד.

תעשיית משחקי המחשב בישראל

בישראל ישנה תעשייה של פיתוח משחקי מחשב ברמה הגבוהה ביותר. בישראל מפותחים משחקי מחשב לפלטפורמות שונות, ממחשבים וטלפונים ניידים ועד לקונסלות כמו אקס בוקס ופלייסטיישן. משחקי המחשב המפותחים בארץ עושים שימוש במיטב הטכנולוגיה ומציגים שילוב של תוכן, גרפיקה ואפקטים ברמה הגבוהה ביותר. חלקם של המשחקים המפותחים בישראל פונים לשוק המקומי ואילו אחרים פונים לשוק הבינלאומי. לא כל המשחקים המפותחים בארץ נועדו בשביל להימכר בתור משחקים; חברות רבות בוחרות בפיתוח משחקי מחשב בתור אמצעי פרסומי ולכן מעוניינות בהפצה חינמית של המשחקים אשר תסייע להם בכיוון תשומת הלב למוצר.

פיתוח משחקים

היתרון של פיתוח משחקי מחשב כחול לבן בישראל

אם אתם מעוניינים בפיתוח משחקי מחשב, אין צורך לחפש בחו״ל. פיתוח משחקים כחול לבן ברמה בינלאומית ולכל מטרה. פיתוח משחקים כחול לבן מסייע לתמוך בתעשייה הישראלית ויצירת מקומות עבודה במשק הישראלי, לכן אין שום סיבה שנמהר לפתח בחו״ל. יתכן שחלקכם מאמינים כי בחו״ל עושים זאת יותר טוב וזה גם עולה פחות, אך האם בדקתם את הנושא. מי שבודק את הנושא לעומקו בדרך כלל מגיע למסקנה שפיתוח משחקים כחול לבן הוא האפשרות הטובה ביותר.

פיתוח Unity

פיתוח משחקים בישראל מפחית לכם הרבה עלויות היקפיות שאולי לא לקחתם בחשבון. כל צורת העבודה וההתקשרות מול המפתחים הופכת לקלה ופשוטה יותר. אין צורך בנסיעות יקרות לחו״ל וניתן לתקשר עם המפתחים בגובה העיניים ובשפה העברית. תקשורת טובה יותר עם המפתחים של המשחק מסייעת לפיתוח פורה יותר, הן מבחינה התוצאה הסופית והן מבחינת כל שלבי העבודה שנעשים ברמת תיאום גבוהה יותר.

אם אתם מעוניינים בפיתוח משחקים עבור השוק הישראלי, אז על אחת כמה וכמה מומלץ לעשות פיתוח משחקים כחול לבן. המפתחים הישראלים מכירים היטב את המנטליות הישראלית ואתם הרגלי הגיימרים הישראלים והצרכנים הישראלים ויודעים איך לייצר עבורכם את התוכן הרלוונטי ביותר עבורם. במידה ותרצו ליצור תוכן בשפה העברית אז אתם חוסכים לעצמכם כאן עלויות תרגום.

מאמר נוסף שיכול לעניין אתכם:

פיתוח משחקים לאנדרואיד

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מהו פורטל ארגוני?

ככל שחברות צומחות, הופך חשוב יותר ויותר לרכז את התקשורת וזרימת המידע בין מחלקות ועובדים שונים. פורטל ארגוני יכול לעזור לחברות להשיג זאת על ידי

מה זה אלמנטור לבניית אתרים?

Elementor הוא כלי לבניית אתרים בשיטת גרירה ושחרור מהפכני של וורדפרס המאפשר למפתחי אתרים ליצור ולהתאים בקלות אתרים מושכים ויזואלית ללא כל ידע בקידוד.