5 כללי ברזל לפיתוח אפליקציות מובייל

פיתוח אפליקציות הוא עולם מגוון מאוד בו, לאורך כל הדרך ובזמן פיתוח התוכנה, יש לקבל אינספור בחירות והחלטות ממש בכל יום. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה כללים שאתם צריכים לזכור. אלו כללים שאספנו מלקוחות שונים איתם היינו בקשר תקופה ארוכה ואנחנו למעשה מגישים לכם את הכללים הללו באהבה, מתוך הבנה ברורה כי רק היכרות מעמיקה עם החומר, היא זו שתאפשר לכם להגיע לתוצאה הכי טובה.

קודם כל, בררו את הצרכים

יש הבדל עצום בין בניית אפליקציה שהמטרה שלה היא הומור וליצור מה שהוא קשר בלתי אמצעי בין אנשים, כמו במקרה של הרשתות החברתיות למשל, בין אפליקציה שיש לה תפקיד ייעודי ברור, כמו לשלם כסף לנסיעה. ישנם מקרים בהם בירור הצרכים הוא פשוט, אבל אם אנחנו מדברים על בתי עסקים אנחנו מדברים על אפליקציות שלעיתים המנעד שלהן רחב יותר. בירור מוקדם של הצרכים כמובן הכרחי ליצירה של אפליקציה טובה בהמשך.

צבעים נכונים

אם אנחנו מדברים על מותג מסוים, הצבע של האפליקציה צריך להלום את צבע המותג. אם מדובר על מקרים אחרים אולי צריך לחשוב על התבנית העיצובית מחדש וכן הלאה. כלומר, דיוק של הצבע הוא חשוב כי אפילו מבחינה פסיכולוגית יש לכך השפעה מהותית על זה שמשתמש בסופו של יום באפליקציה.

בקרת איכות

אפליקציה שלא עובדת במהירות, שלא נותנת את המענה הדרוש ועוד, בסופו של דבר לא תאפשר לכם להשאיר את הגולשים לאורך זמן באפליקציה. בקרת איכות היא הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות עבור הלקוחות שלכם.

החליטו אם אתם מפתחים אפליקציה לאנדרואיד או אייפון

פיתוח אפליקציות מובייל לאנדרואיד לא דומה לפיתוח עבור אייפון ויש לקבל החלטה בהקשר הזה.

אם אתם נהנים מהאפליקציה אחרים יהנו ממנה

אתם לא שונים מהלקוחות שלכם. נסו את האפליקציה. רק אם לכם יהיה נוח תהיו בטוחים שגם להם יהיה נגיש ונוח.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מערכות סמס

אחד הדברים החשובים בניהול העסק,זו מערכת היחסים טובה עם הלקוחות שלכם. היא צריכה להיות מתוחזקת היטב, לא רק בצד השיווקי אלא גם בצד התפעולי. אחת

בניית קישורים לאתר – המדריך המלא

קישורים הם הדרך הטובה ביותר של גוגל לסרוק את מגוון העמודים והאתרים ברחבי הרשת, לזהות עמודים חדשים ולעבור ביניהם. כמו כן האלגוריתם של גוגל משתמש

למה איקומרס הוא אפיק הכנסה משתלם?

כאשר אנו באים לבחון אפיק הכנסה משתלם אנו רוצים לשלב בין הביקוש והעניין סביב אותו תחום/אותה הנישה, לוודא שאנו יכולים להרוויח מאותו אפיק הכנסה ולראות שיש לנו את הגישה ללמוד ואת התקציב לעבוד עמו. איקומרס בעיני רבים הוא אחד מאפיקי ההכנסה הרווחיים והפופולריים ביותר כיום באינטרנט ולכן גם אתם יכולים להשתלב בנישה הזו ולהרוויח לא מעט כסף.