חנות באינטרנט

בניית חנות אונליין

עולם האינטרנט מציע כיום אפשרויות מדהימות למכירה וקנייה של מוצרים. אתם בתור בעלי עסקים בוודאי יודעים כי בניית חנות אונליין איכותית היא MUST למי שרוצה למכור והרבה. 95% מהישראלים קונים באינטרנט, דבר ששם אותנו במקום הראשון במערב, ולכן בניית חנות אונליין היא לא ממש שאלה, אלא חובה. איך עושים זאת? הנה כמה דברים לשים אליהם לב.

מדוע חנות אונליין טובה יותר מאשר חנות פיזית?

חנות פיזית היא דבר טוב כשרוצים למדוד בגד או נעל למשל (למרות שגם את זה כבר קונים בהמוניהם רבים באינטרנט). אבל רוב הדברים, בהחלט אין סיבה שלא לקנות באינטרנט. היום עם מדיניות ההנחות בייבוא ועם היכולת של הצרכנים להחזיר מוצרים, הכול בהחלט הכול אפשר לקנות באינטרנט. מה היתרון? חשיפה עצומה של המוצרים והשירותים בהרבה יותר ממה שהיה אפשר מחנות מקומית. באמצעות בניית חנות אונליין אתם מגיעים לכל העולם במרחק לחיצת כפתור, ולא, זו לא מליצה. כוח המכירה שלכם גדל באופן דרמטי, ולכן אין מה להסס או לחשוב פעמיים בתור בעלי עסקים אודות בניית חנות אונליין.

איך בונים חנות אונליין כמו שצריך? על מה להקפיד?

חשוב מאד להקפיד על הדברים הבאים:

  1. בניית חנות אונליין צריכה להיות נגישה, נעימה לעין ובעלת ממשק משתמש איכותי וקל לשימוש. 90% מהלקוחות הפוטנציאליים לא יקנו אצלכם, אלא אל המתחרים. 70% מהם, לא יחזרו אליכם בפעם השנייה. לכן, הדבר שעליכם לעשות הוא להקפיד על האמור.
  2. בניית חנות אונליין שהיא רספונסיבי, כלומר אתר שמתאים את עצמו לסלולארי, למחשב ולטאבלט. למה? כי אתם רוצים למקסם את האפשרויות של הלקוחות שלכם לצפות, לגלוש, להתעדכן ולקנות בקלות באתר שלכם. אם תהיה בעיה כלשהי, הם יברחו החוצה בשנייה אחת. אתם צריכים אתר נגיש וידידותי, במיוחד בטלפונים החכמים.
  3. חשוב להקפיד על מערכת סליקה נגישה, אמינה ומאובטחת. הכסף של הלקוחות שלכם חשוב מאד!

מה הטעויות שעושים בעלי אתרי ממכר שלא מקפידים?

לרוב אנשים שמחפפים בכל הקשור לבניית חנות איקומרס, סוגרים אחרי שנה עד שנה וחצי את החנות ומוחקים אתה אתר כדי להחזיר חובות. מדוע?

  1. לא השקיעו בפרסום מדויק, לא ללקוחות חדשים ולא ללקוחות קיימים.
  2. לא השקיעו בקידום האתר, בגוגל וברשתות החברתיות.
  3. לא השקיעו בעיצוב נכון של האתר, גרפית ומבחינת ממשק משתמש, והאתר לא רספונסיבי.
  4. אין אסטרטגיה של שיווק – דבר קריטי מאד בהישרדות של האתר

מה בדרך כלל יציעו לכם?

חברות מציעות לכם חבילה כוללת, של בניית חנות אונליין, עיצוב וממשק, ובנוסף קידום אורגני, קידום ברשתות החברתיות ובניית מיתוג ונוכחות. באופן הזה, עושים מאמץ משותף כדי לסייע לכם, בעלי העסק להיות נגישים ללקוחות החדשים והקיימים בצורה הידידותית והעכשווית ביותר, מתוך אמונה גדולה במסחר בעידן הדיגיטלי.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת