חווית משתמש באתרי מכירות

חווית משתמש באתרי מכירות

עיצוב אתר מכירות

למכור, זה האתגר שניצב מול עיניהם של בעלי עסקים רבים. לאחר תהליכי ייצור ופיתוח המשימה המרכזית והמורכבת היא מכירות. לא קל למכור ולהגיע אל קהל היעד, לא קל להתמודד בתחרות הקשה שניטשת כיום בין בעלי עסקים בתחומים דומים. כך זה בחנויות פיסיות וכך זה גם בחנויות מקוונות. כן, חשוב כל כך לדאוג כי הלקוחות שנכנסים לחנות שלכם יישאבו לתוך עיצוב חווית משתמש נעימה ונוחה שתאפשר להם לערוך את הקניה שלהם במלוא הנוחות.

למה צריך לשים לב בעניין חווית משתמש באתרי מכירות?

  • המראה של האתר – האתר צריך להיות מעוצב בסגנון מיוחד שמבטא את הקונספט של המוצרים. כמו כן על המראה להיות נאה ונעים לעין. וזאת כדי שהגולשים שנכנסים לאתר יבינו מה הם יכולים למצוא כאן ואילו מוצרים ניתן לקנות במקום.
  • בהירות – לכם ברור מה אתם מצפים מהגולשים. אתם רוצים שהם יבחרו מוצרים, יכניסו לעגלה וייגשו לקופה. השלב הקריטי מבחינתכם הוא שלב ביצוע התשלום. כדי שכל התהליך הזה יתרחש כמו שאתם מצפים האתר חייב להיות ברור מאוד. על הגולש לראות מול העיניים מה הוא צריך לעשות, איך הוא יכול להתרשם מהמוצרים וכיצד מנהלים את הקניה.
  • פירוט – קונים רוצים לקבל מידע מקסימלי על המוצר אותו הם רוצים לרכוש. ולכן מאפיין חווית משתמש מקצועי יודע כי יש להציג את המוצרים בצורה ברורה מאוד. זה כולל את התמונה הברורה של המוצר מכמה כיוונים. וכן פירוט מילולי של המפרט. ממה הוא עשוי? מהם הממדים שלו? למה הוא מיועד? וכן הלאה.
  • בטיחות – לקוחות חושבים פעמיים לפני שהם מזינים פרטי כרטיס אשראי באתרים חדשים. לכן חובה לוודא כי האתר אכן בטוח ומאפשר ביצוע תשלומים באופן מאובטח. וכמובן יש להדגיש את העניין הזה על מנת להבטיח כי הגולשים ידעו כי הם יכולים לשלם בלי לחשוש.
  • הודעות ועדכונים – חשוב לשלוח הודעות אי מייל לגולשים לאחר ביצוע הקניה. הודעה כתובה מעדכנת את הגולש כי ההזמנה שלו התקבלה. כמו כן הוא יקבל מידע לגבי ההזמנה שלו ומועד משוער לקבלת המוצרים אותם הוא הזמין. כך הוא יהיה בטוח כי ההזמנה בוצעה והיא מטופלת.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

קורס הקמת נכס דיגיטלי

קורס זה הוא מדריך שלב אחר שלב ליצירת הנכס הדיגיטלי הראשון שלך. קורס יצירת נכסים דיגיטליים הוא קורס המלמד את היסודות של יצירת נכסים דיגיטליים.

בונה אתרים מומלץ

אתר אינטרנט הוא פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת למשתמשים לגשת למידע, שירותים ואפליקציות. זה יכול להיות שילוב של טקסט, תמונות, אודיו, וידאו ואלמנטים אינטראקטיביים. אתר אינטרנט נוצר

התקנת מערכות אינטרקום

בבתים, בבניינים וגם בלא מעט חברות התקינו מערכות בקרת אינטרקום. התקנת מערכות אינטרקום בבניינים נועדה למנוע מאנשים לא מורשים להיכנס לבניין. זהו פתרון נפוץ למבני

איקומרס

מסחר אלקטרוני הוא הענף הדינמי והצומח ביותר. זהו שוק תחרותי ביותר שבו חברות מחפשות כל הזמן דרכים חדשות לשפר את המכירות המקוונות שלהן. אתרי מסחר

איך נקבע הערך של ביטקוין?

הערך של הביטקוין משתנה מאוד לאחרונה. הערך של הביטקוין מבוסס על היצע וביקוש. ככל שיותר אנשים רוצים את זה, כך הערך שלו עולה. זה גם