מהו פורטל ארגוני?

ככל שחברות צומחות, הופך חשוב יותר ויותר לרכז את התקשורת וזרימת המידע בין מחלקות ועובדים שונים. פורטל ארגוני יכול לעזור לחברות להשיג זאת על ידי התנהלות כאינטראנט, המספקת נקודת גישה אחת לכל המידע הרלוונטי.

פורטל ארגוני, הנקרא גם פורטל ארגוני או פורטל מידע ארגוני (EIP), הוא פלטפורמה מבוססת אינטרנט המשמשת כנקודת גישה מרכזית למידע, יישומים וכלי שיתוף פעולה בתוך ארגון. זה עוזר לחבר ולאחד יישומים קיימים, מערכות מידע ומסדי נתונים. פורטל ארגוני מספק ממשק מותאם וניתן להתאמה אישית, שבו העובדים יכולים לגשת לכל הכלים והמידע שהם צריכים כדי לבצע את עבודתם מנקודת כניסה אחת.

תכונות של פורטל ארגוני:

  1. התאמה אישית: פורטלים ארגוניים מאפשרים למשתמשים להתאים אישית את דף הבית שלהם ולבחור את הכלים והיישומים הרלוונטיים ביותר לתפקיד הספציפי שלהם.
  2. שיתוף פעולה: פורטל ארגוני מקדם שיתוף פעולה בין עמיתים על ידי מתן כלים לתקשורת בזמן אמת ולשיתוף מסמכים.
  3. אינטגרציה: פורטל ארגוני משתלב עם מערכות ארגוניות שונות כגון CRM, HRM, ERPs, SCM ועוד, וניתן לחבר אותו למערכות backend מאובטחות, המאפשרות גישה קלה ומאובטחת לנתונים ארגוניים.
  4. כניסה יחידה (SSO): עם SSO, עובדים יכולים להיכנס פעם אחת ולגשת למספר יישומים ללא צורך להזין מחדש את אישורי הכניסה שלהם. זה מספק חוויה חלקה למשתמש עם נקודת אימות אחת.
  5. ניהול מסמכים: פורטל ארגוני מאפשר לעובדים לגשת ולנהל מסמכים החשובים לתפקידיהם, מה שמאפשר שיתוף פעולה קל יותר ויעילות מוגברת.

לסיכום, פורטל ארגוני הוא כלי חיוני לחברות המעוניינות לרכז את התקשורת וזרימת המידע שלהן. היכולת להתאים אישית, לשלב ולספק מרחב שיתופי בנקודת כניסה אחת עוזרת לחברות לייעל את התהליכים ולשפר את הפרודוקטיביות. עם פורטל ארגוני, חברות יכולות להגיע לרמות גבוהות יותר של יעילות ולספק חוויה טובה יותר לעובדיהן, מה שמוביל לשיפור הביצועים הכוללים.

צרו קשר עם המומחים של CloudCom >>>

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

מהו פורטל ארגוני?

ככל שחברות צומחות, הופך חשוב יותר ויותר לרכז את התקשורת וזרימת המידע בין מחלקות ועובדים שונים. פורטל ארגוני יכול לעזור לחברות להשיג זאת על ידי

מה זה אלמנטור לבניית אתרים?

Elementor הוא כלי לבניית אתרים בשיטת גרירה ושחרור מהפכני של וורדפרס המאפשר למפתחי אתרים ליצור ולהתאים בקלות אתרים מושכים ויזואלית ללא כל ידע בקידוד.