בדיקת תוכנה

מה זה QA

אנשים רבים יודעים, כי בשנים האחרונות, תחום התוכנה ובמיוחד תחום בדיקות התוכנה הולך ותופס תאוצה . כיום, יותר ויותר צעירים, מבוגרים, ואפילו אנשים שכבר מועסקים בעבודה מכל סוג, פונים לקורס QA על מנת לשדרג את חייהם. אבל מה זה בכלל QA ומהו הקורס שיש לקחת כדי להיות חלק מהנושא המדובר ביותר בתחום הייטק.

מה זה QA?

QA הוא תהליך אבטחת איכות שנעשה לאורך חיי המוצר. אדם העוסק בבדיקות תוכנה QA הוא חלק מבקרת האיכות של המוצר, תכנון המוצר ואבטחת האיכות. עבודה מסוג זה כוללת תכנון, הערכת ההצלחה של המוצר, ניתוח המוצר, בדיקות שונות, כתיבת מסמכים, הרצות, המצאות בשלב קבלת המוצר, הטמעת התוכנה, קבלת מסקנות על המוצר, שדרוגו ועוד. אדם העוסק ב QA חייב להיות יסודי ולפעול ביעילות על מנת לחסוך זמן ולדעת תוך כדי לפתור בעיות צפיות. במרכז האקריו לימודי מחשבים מלמדים בין היתר את תחום ה-QA בנוסף למקצועות נוספים של הייטק ומחשבים.

האם QA מוביל בשוק העבודה?

בהחלט כן. כיום אנשי QA הם מהמבוקשים בתחום, ואדם הנמצא במקום בו הוא מועסק כאיש QA ,הוא אדם בנמצא בתפקיד בכיר שמהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהארגון. למידע נוסף על בדיקות תוכנה.

מהו קורס QA

קורס QA הוא קורס בדיקת תוכנה שמועבר על ידי חברות שונות. הקורס נלמד לתקופה של כמה חודשים, פעמיים עד שלוש בשבוע בדרך כלל, והוא מתאים לאנשים שיכולים להתחייב ללימודים רציניים לתקופה של שנה בערך.

הקורס חולש על כל התחומים של בדיקת תוכנה עם מיקוד על QA , וחברות רציניות המציעות את הקורס, מחייבות את הנרשמים בתהליך מיון והתאמה לקורס.

קורס QA מאפשר לימודי כל התחומים, ומתן ארגז כלים מקצועי שיסייע לדעת את כל הבדיקות והטכנולוגיות הדרושות לשם התמקצעות והשתלבות בארגונים לאחר הלימודים. חברות טובות גם יסיעו בגיוס להשמה של תלמידים לאחר סיום הקרוס.

מה דרוש כדי להתקבל וללמוד QA

כדי להצליח בלימודים מסוג זה חשוב כי תהיה לכם ראיה מערכתית, פרפקציוניסטיות, ביקורתיות קליטה טכנית מהירה, יכולת להבין תהליכים, והרבה יצירתיות.

בקוסים צוברים התלמידים ידיעה וניסיון, והם עובדים על פרויקטים יישומים – מה שעוזר לצבור ניסיון וידע רב בתחום.

כיצד מוצאים חברה טובה ללימוד QA

חברה טובה בה ניתן להירשם לקורס QA, היא חברה שמסבירה לתלמידים שלה בשקיפות מלאה אודות הקורס, תהליכי המיון והלימודים. חשוב שהחברה תבדוק את התאמתכם למקצוע, ובמידה ואין התאמה – תוכל להחזיר לכם את כספי הקורס ולהכווין אתכם למקצוע הנכון לכם והמתאים לכם מכל.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

ניווט בהתאמה של מוצרי חשמל פרימיום

בנוף מוצרי החשמל, החלוקה בין היצע סטנדרטי למוצרי פרימיום מסומנת על ידי הבדלים משמעותיים באיכות, בפונקציונליות ובאורך חיים. להמשך קריאה היכנסו >>

תובנות לגבי הגדלת והקטנת חזה

כסמכות מובילה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מציעה תובנות חשובות לגבי ההיבטים המהותיים של הליכי הגדלת חזה והקטנת חזה. התערבויות כירורגיות אלו, הכוללות שיפור או הקטנת