בדיקת תוכנה

מה זה QA

אנשים רבים יודעים, כי בשנים האחרונות, תחום התוכנה ובמיוחד תחום בדיקות התוכנה הולך ותופס תאוצה . כיום, יותר ויותר צעירים, מבוגרים, ואפילו אנשים שכבר מועסקים בעבודה מכל סוג, פונים לקורס QA על מנת לשדרג את חייהם. אבל מה זה בכלל QA ומהו הקורס שיש לקחת כדי להיות חלק מהנושא המדובר ביותר בתחום הייטק.

מה זה QA?

QA הוא תהליך אבטחת איכות שנעשה לאורך חיי המוצר. אדם העוסק בבדיקות תוכנה QA הוא חלק מבקרת האיכות של המוצר, תכנון המוצר ואבטחת האיכות. עבודה מסוג זה כוללת תכנון, הערכת ההצלחה של המוצר, ניתוח המוצר, בדיקות שונות, כתיבת מסמכים, הרצות, המצאות בשלב קבלת המוצר, הטמעת התוכנה, קבלת מסקנות על המוצר, שדרוגו ועוד. אדם העוסק ב QA חייב להיות יסודי ולפעול ביעילות על מנת לחסוך זמן ולדעת תוך כדי לפתור בעיות צפיות. במרכז האקריו לימודי מחשבים מלמדים בין היתר את תחום ה-QA בנוסף למקצועות נוספים של הייטק ומחשבים.

האם QA מוביל בשוק העבודה?

בהחלט כן. כיום אנשי QA הם מהמבוקשים בתחום, ואדם הנמצא במקום בו הוא מועסק כאיש QA ,הוא אדם בנמצא בתפקיד בכיר שמהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהארגון. למידע נוסף על בדיקות תוכנה.

מהו קורס QA

קורס QA הוא קורס בדיקת תוכנה שמועבר על ידי חברות שונות. הקורס נלמד לתקופה של כמה חודשים, פעמיים עד שלוש בשבוע בדרך כלל, והוא מתאים לאנשים שיכולים להתחייב ללימודים רציניים לתקופה של שנה בערך.

הקורס חולש על כל התחומים של בדיקת תוכנה עם מיקוד על QA , וחברות רציניות המציעות את הקורס, מחייבות את הנרשמים בתהליך מיון והתאמה לקורס.

קורס QA מאפשר לימודי כל התחומים, ומתן ארגז כלים מקצועי שיסייע לדעת את כל הבדיקות והטכנולוגיות הדרושות לשם התמקצעות והשתלבות בארגונים לאחר הלימודים. חברות טובות גם יסיעו בגיוס להשמה של תלמידים לאחר סיום הקרוס.

מה דרוש כדי להתקבל וללמוד QA

כדי להצליח בלימודים מסוג זה חשוב כי תהיה לכם ראיה מערכתית, פרפקציוניסטיות, ביקורתיות קליטה טכנית מהירה, יכולת להבין תהליכים, והרבה יצירתיות.

בקוסים צוברים התלמידים ידיעה וניסיון, והם עובדים על פרויקטים יישומים – מה שעוזר לצבור ניסיון וידע רב בתחום.

כיצד מוצאים חברה טובה ללימוד QA

חברה טובה בה ניתן להירשם לקורס QA, היא חברה שמסבירה לתלמידים שלה בשקיפות מלאה אודות הקורס, תהליכי המיון והלימודים. חשוב שהחברה תבדוק את התאמתכם למקצוע, ובמידה ואין התאמה – תוכל להחזיר לכם את כספי הקורס ולהכווין אתכם למקצוע הנכון לכם והמתאים לכם מכל.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

פתרונות מחשוב ענן לעסק שלכם

פתרונות מחשוב ענן יכולים להיות דרך מצוינת להפוך את העסק שלך ליעיל וחסכוני יותר. עם מחשוב ענן, אתה יכול לאחסן את הנתונים שלך בענן ולגשת

ניהול קשרי לקוחות

קשרי לקוחות הם התפקיד החשוב ביותר בעסק. זה הדבר הראשון שלקוחות חושבים עליו כשהם נכנסים לחנות וזה הדבר האחרון שהם חושבים עליו כשהם עוזבים. החשיבות

למה משמש שרת וירטואלי בענן?

שרת הוא מערכת מחשב המספקת אחסון נתונים, תוכנות ושירותים אחרים למחשבים אחרים ברשת. שרתים הם מרכזיים בתפקוד האינטרנט. יש לשרת כונן דיסק קשיח גדול, זיכרון

מה זה רשת מחשבים לעסקים?

רשת מחשבים לעסקים היא מערכת המחברת את כל המחשבים במשרד יחד. זה יכול להיקרא גם LAN (רשת מקומית) או WAN (רשת רחבה). רשתות מחשבים עסקיות