פיתוח משחקים לאנדרואיד

פיתוח משחקים לאנדרואיד

בעשור האחרון העולם עובר מהפכה טכנולוגית אדירה שבמסגרתה מייצרים מוצרים דיגיטליים חדשניים רבים. בהתאם, חדרו לשוק גם תחומי תעסוקה חדשים, כמו למשל פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. אחד מהקורסים הייעודיים במסגרת תחום פיתוח האפליקציות הינו קורס פיתוח משחקים לאנדרואיד.

אם גם אתם מעוניינים לעלות על הגל ולהבטיח לעצמכם תעסוקה לאורך שנים ופרנסה נאה תוכלו להירשם אל מסלולי לימוד שונים בתחום פיתוח אפליקציות כאשר העיקרי בהם הוא קורס פיתוח אפליקציות משחקים למערכות הפעלה שונות במובייל.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד הוא אחד התחומים הטכנולוגיים המובילים כיום בעולם המובייל. בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה הטכנולוגית בתחום המובייל, אם הכוונה היא למכשירי סלולר שמשלבים יכולות של מחשבי כף יד עם יכולות של טלפונים סלולאריים, שילוב חכם של טכנולוגיית תקשורת שבתוכה מוטמעות אפליקציות (יישומונים) מתקדמים ואם הכוונה היא למכשירי טאבלט אותם ניתן לנייד ממקום למקום. מכשירים שמצליחים לספק לנו את האפשרות לדלות מידע ולרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות הטאבלט והסלולר בכל מקום ובכל זמן. מכשירי מובייל בעלי מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד מאפשרים הורדה של מגוון אפליקציות ייעודיות מחנות שנקראת AppStore. אם גם אתם מעוניינים להיות שותפים להצלחה זו תוכלו להירשם אל קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או קורסים ייעודיים אחרים, כמו למשל קורס פיתוח משחקים לאנדרואיד.

פיתוח משחקים לאנדרואיד – על מה מדובר?

פיתוח משחקים לאנדרואיד הוא אחד מהקורסים הפופולריים ביותר כיום. הקורס מיועד לאנשים בעלי בסיס ידע בתחום פיתוח אפליקציות לאנדרואיד וכן לאנשים בעלי רקע בתחום תכנות מונחה עצמים ובעלי גישה למקצועות הריאליים (בעיקר מתמטיקה ופיזיקה). כך שאם אתם מתכנתים או נהנים מלמידת שפות תכנות בשעות הפנאי שלכם וחבריכם טוענים שאתם מכורים למשחקים שונים במחשב ובנייד, קרוב לוודאי שתוכלו להפוך את האהבה שלכם בתחום והכישורים שלכם לפרנסה.

המטרה של קורס פיתוח משחקים לאנדרואיד היא ללמוד לפתח אפליקציות משחקים לפלטפורמת האנדרואיד. חלק מאותם נושאים שחשוב שמשתתפי הקורס ילמדו יהיו הכרת ה- הפוש נוטיפיקיישנס, עבודה עם location manager  , סריקה של קודי QR ותמונות בפורמטים שונים, לוגיקת פיתוח משחקים,  בקרת התנגשויות, הגדרת מחלקות, היכרות עם מושגי בסיס שונים המשתייכים אל עולם תכנות אפליקציות ועולם המשחקים, עבודה עם לולאות משחק, עבודה עם ה- Surface View , עבודה אל מול קלט מהמשתמש, קבצים שונים ועוד.

בודקים את הדברים החשובים

  • בסיס – הרשמה לקורס תהיה לאחר היכרות של מערכת ההפעלה אנדרואיד של חברת GOOGLE.
  • מקצוענות – ב- HackerU מבטיחים לימודים מקצועיים שמאפשרים בניית קריירה כמפתחי משחקים לאנדרואיד.
  • התאמה- הקבלה לקורס פיתוח משחקים לאנדרואיד תהיה לאחר בדיקת התאמה קפדנית.
  • התחייבות – התחייבות לעבודה לבוגרים מצטיינים בתחום פיתוח אפליקציות.
  • קריירה- כי היום כל אחד יודע שהסמארטפון אינו רק פריט אופנתי, אלא כלי עבודה ואפשרות לתעסוקה.

בקורס זה הנרשמים יהיו בעלי ידע תיאורטי בתחום המובייל וייחשפו אל עולם אפליקציות המשחקים באנדרואיד.

יתרונות פיתוח משחקים לעסק

משחקי קידום מכירות– תוכלו לפתח משחקים שיעזרו לכם למתג את העסק שלכם, משחקים למטרת חשיפת העסק לכמות גדולה של גולשים ולקידום המכירות בו.

לקוחות קבועים וחוזרים – משחקים מוצלחים באנדרואיד לא רק מביאים לקוחות חדשים לעסק אלא גם מחזירים אליו לקוחות קיימים. משחק טוב הוא משחק ממכר.

חדשנות – אפליקציות חדשות ואטרקטיביות שמייצגים את העסק שלכם יצביעו על כל שהחברה שלכם מעודכנת בכל חידושי הטכנולוגיה.

אז אם אתם מעוניינים לעסוק באחד התחומים הנדרשים בתעשיית ההייטק, מגדירים את עצמכם כפריקים של אפליקציות משחקים ומעוניינים לעשות אקזיט ביום מן הימים. הגיע הזמן להירשם אל קורס פיתוח משחקים לאנדרואיד. כי אנשים אוהבים לשחק משחקים. חוות דעת על מכללת האקריו

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

**6 דברים שחובה לדעת על ייעוץ סביבתי**

ייעוץ סביבתי הפך לאחד התחומים החשובים ביותר בעידן המודרני, כאשר השמירה על הסביבה והקיימות הפכו לנושאים מרכזיים בכל התחומים.

הנה שישה דברים שחובה לדעת על ייעוץ סביבתי. להמשך קריאה היכנסו >>